Oyun için Wi-Fi anteni önerisi

Her türlü spike olma ihtimali çok yüksek. Bütçe varsa mesh sistem kurun.

Alternatif olarak soyluyorum eger imkaniniz varsa kesinlikle kablo ile internete baglanin yoksa mecbur iyi bir anten almaniz gerekecek pek bildigim bir konu da degil acikcasi.
Bakacagim, oyle bir yerdeki modem uzun bir kablo alip duvara kablo kanaliyla baglamam lazim.

Neredeyse kablolu bağlantı kadar stabil bir deneyim sunuyor.

Bu arada internetiniz 100 Mbps'den fazlaysa M4 modelini alın.

Hocam durumu tam anlatayim ona gore alirim. Simdi Router/Modem TV'nin altinda bagli. ASUS DSL-AX82U 574MBPS-4808MBPS VDSL DESTEKLİ KABLOSUZ-AX 4 PORT ADSL2+ MODEM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Ben cati katinda yasiyorum. Modem ile benim PC kasasi 10 metre falan herhalde. Sacma sapan spikelar giriyor. Mesela CS oynuyoruz. 40 ping'de iken bir anda 400 Ping'e cikip cok hizli iniyor.

Hocam durumu tam anlatayim ona gore alirim. Simdi Router/Modem TV'nin altinda bagli. ASUS DSL-AX82U 574MBPS-4808MBPS VDSL DESTEKLİ KABLOSUZ-AX 4 PORT ADSL2+ MODEM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Ben cati katinda yasiyorum. Modem ile benim PC kasasi 10 metre falan herhalde. Sacma sapan spikelar giriyor. Mesela CS oynuyoruz. 40 ping'de iken bir anda 400 Ping'e cikip cok hizli iniyor.

Dublex evde 2 yıldır kullanıyorum mesh sistem. 20 metre falan var modemle aramda. 2 cihazdan birini ethernet kablosuyla modeme bağladım. Modemin Wi-Fi ağını iptal ettim. Diğer cihazı yukarıya odama bağladım. Hızın tamamını alabiliyorum ping olmadan.

Yeni konular

Geri
Yukarı