Oyun koltuğu önerisi

Hocam internetten mi aldınız? Eğer aldıysanız, kurulumu kolay mıdır?

Kurulumu kolay ama oturma ile sırt bölgesinin vidalarını takmak için denkleştirmek biraz zor olabiliyor.

Kurulumu kolay ama oturma ile sırt bölgesinin vidalarını takmak için denkleştirmek biraz zor olabiliyor.
anladım hocam,teşekkürler

hocam bir şey daha sorabilir miyim?
Bu hawkchairlarda fab V4,V5 farkı nedir?

Son düzenleme:
Anladım hocam, teşekkürler

Hocam bir şey daha sorabilir miyim?
Bu Hawk Chair'larda fab V4, V5 farkı nedir?

Bende ilkte yeni sürümleri sanmıştım meğerse renk farkıymış. V4 aldım ben siyah pişman ettirmez.

Hocam süngeri biraz sert deniyor, sizi rahatsız etti mi bu?

Hayır. Rahatsız olsam zaten iade ederdim. Bence kıvamında çünkü çok yumuşak olursa içine göçersin.

Şu koltuk meselesini kasmayın bu kadar. Ben xdrive akdeniz aldım 1.5 sene oldu neredeyse, memnunum. Sen bütçene hangi marka model uyarsa al. Bu hawk ile ilgili iyi şeyler duymadım, sert diyorlardı ona g
dikkat et.

Şu koltuk meselesini kasmayın bu kadar. Ben xdrive akdeniz aldım 1.5 sene oldu neredeyse, memnunum. Sen bütçene hangi marka model uyarsa al. Bu hawk ile ilgili iyi şeyler duymadım, sert diyorlardı ona g
dikkat et.
anladım hocam
Ben de bütçeyi biraz daha yukarı çekip xdrive mı alsam diyorum ama o da deriymiş fazla terleme yapıyor mu?

anladım hocam
Ben de bütçeyi biraz daha yukarı çekip xdrive mı alsam diyorum ama o da deriymiş fazla terleme yapıyor mu?
Yok terleme problemi olmuyor. Akdeniz olan bendeki, tavsiye ederim. Ama bütçeyi de zorlama, hangisine para yetiyorsa onu al çünkü çok fark olmayacak emin ol.

Yok terleme problemi olmuyor. Akdeniz olan bendeki, tavsiye ederim. Ama bütçeyi de zorlama, hangisine para yetiyorsa onu al çünkü çok fark olmayacak emin ol.
Bu ikisinden birini düşünüyorum hocam,sizin modele kadar çıkmaz bütçem :/

Bu ikisinden birini düşünüyorum hocam, sizin modele kadar çıkmaz bütçem :/

Bu fiyata en mantıklısı Hawk Fab hocam. Ben alalı 1 ay olmadı gördüğüm gibi almadım, araştırarak aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı