Oyun Konsolu Tavsiyesi

ben galiba pc için ikna oldum peki hangi siteden toplayayım ve hangi parçaları alayım monitör klavye mouse dahil 4300-4500 tl bütçem var tavsiyeleri bekliyorum.

sniper elite 4 ve days gone yani karışık durumlar
Ya arkadaşım bak anlamadın sanırım beni. Bu kadar az bütçe ile ekipman+monitör alınır ancak. Pişman olursun. 2 sene sonra düşük ayarlarda oyun oynatmaz. Xbox one x al rahat ol. En güçlü konsol o. Seni rahat 3-4 sene götürür. 3000-3500 TL'ye aldığın PC'nin 2 sene sonra parçalarını değiştirmek istediğinde sana 6000-7000 TL masraf çıkar. Herşey git gide pahalılaşıyor. Bu bütçeyle PC almak şuanda akıl kârı değil.

xbox oyun fiyatları steam'le karşılaştırılınca fazla astronomik değil mi?

teşekkürler ben düşüneceğim diğer seçenekleride düşünüp kararımı belirliyeceğim. Çok teşekkürler.
Hiçte "astronomik" değil. Oyunlar konsollar için özel olarak optimize edilir, satışa sunulur. Zaten live gold ile 4 oyuna sahip olursunuz her ay. Durmaplay'de 300 TL'ye 12 aylık üyelik alabilirsiniz. Gayet uygun bence. Oyun aldığınızda her oyun ortalama 200 TL desek, her ay 4 oyun aldığınızda 1 senede 48 oyuna sahip olacaksınız ve oyunlara toplam 9600 TL vermek zorunda kalacaksınız yani live gold gayet uygun.

şimdi pc sınırsız bir makine bir devri yok desteği çekilemez xbox ın yeni konsolunu herkes biliyor scarlett adında almaya değmez ps4 aynı 2020 de yeni ps duyurulabilir switch desteği daha uzun sürer ve güzel bir makine sen ya pc al yada switch switch lite daha çıkmadı pek bir fark olucağını düşünmüyorum iksinden brini alabilrisn

Internetten araştırabilirsin kalitesiz PSU ların sisteme verdiği zararlarını. Ben olsam Frisby almazdim onu demek istedim.
Merak etme frisby tahmin ettiğiniz kadar kötü değil babamın ofisindeki bütün PSU'lar frisby şuana kadar hiçbir sistemde frisby güç kaynağı yüzünden sıkıntı çıkmadı.

Arkadaşlar sorun çözüldü ben DaV4 alıcağım eylülün sonunda bana yardımcı olan herkese teşekkürler.
Eylüle kadar DA-V4 kalmayabilir. Önümüzdeki günlerde daha uygun fiyatlı V3.5 yayınlanacakmış onu da bekleyebilirsin. Haberi:

1563459244121.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı