Oyun Konsolu Tavsiyesi

hazır bilgisayarlara güvenim yok youtuber'lar için yapılmış reklam pc'leri o yüzden hiç güvenmiyorum
Kusura bakma ama boş bir yorum yapmışsın. Evet Youtuber'lar şirketlerin reklamını yapıp bu sistemleri tanıtıyor olabilirler ama iyi sistem var kötü sistem var sonuçta. Bu fiyat seviyesinde kurulabilecek en iyi kasa yukarıda linkini attığım V4'dür. Aynı paraya daha iyisini kurarım ben dersen buyur tabi.

Bütçe yükseltirsen daha iyisi:

ben bilgisayarı alırsam eylül sonu kasım başı gibi alıcağım o zamana kadar dolar yükselirse 3.500 tl'den 4.000 4.500 tl'ye yükselmez di mi?
şu şekilde incesaptan 4581 tl ye topladım.

xbox oyun fiyatları steam'le karşılaştırılınca fazla astronomik değil mi?

teşekkürler ben düşüneceğim diğer seçenekleride düşünüp kararımı belirliyeceğim. Çok teşekkürler.
Frisby PSU almanı tavsiye etmem onun yerine daha bilindik ve kaliteli markaların sertifikalı PSU larını almanı öneririm.

xbox oyun fiyatları steam'le karşılaştırılınca fazla astronomik değil mi?

teşekkürler ben düşüneceğim diğer seçenekleride düşünüp kararımı belirliyeceğim. Çok teşekkürler.
Hiç önemli değil ;)
Frisby PSU almanı tavsiye etmem onun yerine daha bilindik ve kaliteli markaların sertifikalı PSU larını almanı öneririm.
neredeyse aynı fiyatta zalman var onu da tercih edebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı