Papara artık veli onayı istiyor

• Konuyu başlatan 509401
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 12B
Bu sefer Tosla'da getirecek? Papara bunu hesap kiralamaya çocuklari kullanma ve ebebeynlerin şikayetleri üzerine böyle bir şey getirmiştir. E Tosla'da getirir. Daha önceden hesap acanlarada getirirler yakında.

Kanka Tosla'da ailemin hepsi üye Akbank'ın ve böyle fotoğraflı falan şeyler istemiyor.

En iyisi Tosla şu an benim için her şey daha pratik kampanyaları daha iyi bence Papara'ya göre.

Veli onayı istemesi iyi, sonuçta tehlikeli işler için de kullanılabiliyor bu kart, 18 yaş altı çoğu genç bilinçsiz olabiliyor bu tarz durumlara karşı.
Veli izni olması o bilinci mâlesef getirmiyor, aile izninin olup olmaması pek de etkilemiyor bu durumu. Gereksiz olmuş, aileniz güvenmeyen birisiyse işiniz aşırı zor.

Vallahi ilk çıktığında iyi ki kayıt olmuşum ne T.C. tarattim ne başka bir şey sözleşmeli hesabım var sadece T.C. mi girmiştim.

Vallahi ilk çıktığında iyi ki kayıt olmuşum ne T.C. Tarattim ne başka bir şey sözleşmeli hesabım var sadece T.C. Mi girmiştim.

Ziraat açtım kullanıyorum havale EFT her şeyi yapabiliyorum 18yaş altı kampanya açısından Tosla ininal ve Paycell kullanıyorum ininal de Amazon alışverişlerinde 30TL veya 50TL veriyor %10 Paycell Hepsiburada Trendyol hepsinde ayrı olarak 150TL'ye 30TL veriyor 100TL oyun aldığında 20TL veriyor restoran harcamasına %20 veya %25 indirim yapıyor. YouTube Premium vs platformlarda 50TL'ye kadar indirim yapıyor YouTube Premium aile planını kullanıyorum 60TL ödüyorum 30TL geri veriyor.

Veli tarafından kapatılabilir bir özellik olması gerekiyor aile çocuğuna güveniyorsa neden onu harcamalarında sıkıştırsın ki ona ne olduğu öğretip neyi yapıp yapmaması gerektiğini öğretmeniz yeterli çocuğunuz öğrenmiyor ise direkt kart almasına izin vermeyin olur biter bir şey istediğinde kendi kartınız üzerinden alırsınız.

Geri
Yukarı