Parasız erkeği sadece annesi mi sever?

@kino aslında bu konuyla ilgili biraz daha uzun bir video çekseniz güzel olur. Her iki cinsin birbirine karşı olan beklentisi veyahut birbirlerine karşı olan tavırları ve aşk ilişkileri falan.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocama soralım. Bence de parasız erkeği sadece annesi sever. Tabii para derken son model araç lüks evlerden bahsetmiyorum. Ortalama bir hayattan bahsediyorum. Ortalama bir hayata bile sahip olmak zor ülkemizde bırakın BMW'yi Mercedes'i.

BMW Mercedes lüks bile değil ülkemizin durumu lüks gösteriyor.

Parasız erkeği annesi bile sevmez.
Aslında parasız demeyelim de başarısız diyelim.
Başarı bir erkek için nedir? ekonomidir İtibardır.
Tabii ailenin ne kadarlık bir ekonomi beklediğine de bağlı.
14-15 yaşlarındaydım. Dolmuşta mahalleden bir abi vardı tanıdık. Mühendis olmuştu. Muhabbetledik dolmuşta. Mühendislik okumadan önce başka bir üniversite kazanıp bırakmıştı ve absürt işlerde çalışmaya başlamıştı. Sonra tekrar üniversite sınavına girip mühendislik okumuştu. Bana dediği lafı asla unutamıyorum. Kazandığın para aile saygınlığını bile etkiliyor demişti. Henüz 24-25 yaşlarındaydı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düşüncelerim ektedir. Herkese katılımı için ayrı ayrı teşekkür ederim bu arada.
İşin garip kısmı videodaki kızların ele avuca sığmayan istekleri, bir kadın 500.000TL istiyor erkekten.

Gün içinde döneceğim.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE rumuzunuzdan bağımsız olarak söylüyorum, parasız erkekten kastınızın ne olduğunu anlamamız gerek.

İşinde gücünde olmasına rağmen nispeten düşük gelirli kişileri kastediyorsak hipergami denen bir gerçek var, o erkeğe kendisinden daha alt statüde olan kadınlar bakar genel olarak.

Düz NEET olan tiplere ise onun gibi olmayanlar dışında hiçbir kadın bakmaz, bakmak zorunda da değil. Baksa da bir NEET'in içinde bulunduğu bir ilişkinin ne kadar sağlıksız olacağını bence hepimiz biliyoruz. Doğal seleksiyon dediğimiz bir gerçek var, bunu kabul edelim.

İşin garip kısmı videodaki kızların ele avuca sığmayan istekleri, bir kadın 500.000TL istiyor erkekten.
Videodaki kadınlar üzerinden genelleme yapman çok saçma, eleştiri konseptli video çekmeye bile değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı