PC için Xbox gamepad vs DualSense

Solo Sapiens

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, uzun zamandır gamepad almak gibi bir düşüncem var ve son olarak bu 2 üründen birini tercih edeceğim. Sizce hangisini almak daha mantıklı? Xbox gamepad her ne kadar PC ile uyumlu olsa da gönlüm DualSense'den yana ama siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Xbox gamepad. Yanına şarjlı pil devam.

Şu an Xbox gamepad ile Miles Morales oynuyordum. Duracell pilim bitti, vallahi şarjlı pil iyi hoş da 867 pahalı biraz. Duracell'in şarjlı pili için diyorum. GP Recyko'nun da 600 falan. Pahalı bence. 20'li Duracell piller 220 TL'den 10'lular da 130'dan falan bulunuyor. Onlar alınsa aslında 3-4 ay götürür ama şarjlı pil daha iyi tabii ki. Ben de pil alacağım ve Xbox gamepad daha iyi PC için daha sağlam, DualSense gibi dayanıksız değil. Yani küçük kuzeniniz gelse direkt parçalanmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC için kesinlikle Xbox kontrolcüsü. DualSense teknoloji olarak çok daha iyi ama PC'ye tanıtmak, oyunların algılaması vs. karın ağrısı. Bilseydim asla almazdım.

Steam dışında çok oyun oynuyorsanız DualSense bir yerden sonra işkenceye dönüşüyor. Ayrıca DualSense'in PC tarafında pek bir olayı yok. Özelliklerini adamakıllı kullanamıyorsunuz.
DualSenseX ile her oyunda haptic feedback ve adaptive Triggers'ları kullanabiliyorsun.

Merhaba, uzun zamandır gamepad almak gibi bir düşüncem var ve son olarak bu 2 üründen birini tercih edeceğim. Sizce hangisini almak daha mantıklı? Xbox gamepad her ne kadar PC ile uyumlu olsa da gönlüm DualSense'den yana ama siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?
Hangisi ucuzsa onu alın hocam

Geri
Yukarı