Pentium T4300 laptopta Windows sürümü önerisi

Gereksiz, özellik yoksunu ve desteği bitmiş bir işletim sistemi önermeye gerek yok.

Ekran Alıntısı.PNG

Sanal makinede 1 GB bellek vermeme rağmen çok az RAM kullanıyor. Aynı zamanda duvar kağıdı değiştirmek için 3. parti kişiselleştirme panelleri var.

Hocam Windows yanına Zorin OS kurmayı düşünüyorum. Sizce nasıl olur?

Zorin OS Lite kurabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1365885

Sanal makinede 1 GB bellek vermeme rağmen çok az RAM kullanıyor. Aynı zamanda duvar kağıdı değiştirmek için 3. parti kişiselleştirme panelleri var.
Az RAM kullancak tabi. Starter o. Fakat son kullanıcı olmayan birine yetersiz. Linux'ta daha fazla seçeneği daha az RAM'le yapmak varken hala "wöndöwz 7" diye haykırmak ilginç...
Hocam Windows da kalsın istiyorum.
Depolamanız ne kadar?

Eki Görüntüle 1365885

Duvar kağıdı için bile 3. parti yazılım isteyen Windows 7 starter vs her türlü özelleştirmeye açık GNU/Linux

Konu sahibine Zorin OS'den çok Linux Mint Xfce öneriyorum, daha iyi bir deneyim sağlar.

Az RAM kullancak tabi. Starter o. Fakat son kullanıcı olmayan birine yetersiz. Linux'ta daha fazla seçeneği daha az RAM'le yapmak varken hala "wöndöwz 7" diye haykırmak ilginç...

Depolamanız ne kadar?
C diski 97gb
D diski 135 gb
Ama d diskim de arşivler var o yüzden işletim sistemlerini c ye kuruyorum

Mint Xfce'de arayüz optimizasyonunda sıkıntı var. İkide bir çöküyordu. Linux Mint'in cinnamon versiyonunu kursun kuracaksa.

Sizde yaşanan bir sorun O, ben Mint Xfce kuranların hiç sorun yaşadığını görmedim. Hepsi kaya gibi sistem dedi ki Xfce özünde oldukça stabildir.

Geri
Yukarı