PES 2021 nasıl indirilir?

asnel

Hectopat
Arkadaşlar günlerdir PES 2021 arıyorum Steam'de desen yok başka platformlarda hiç yok bulamıyorum yani. Sağlamindir diye bir site buldum ne kadar güvenilir bilmiyorum (indiren varsa yazarsa görüşleri çok önemli) indirmek istiyorum. Başka bir alternatifi var mıdır? PES 2021'i indirmem için yardımlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar günlerdir PES 2021 arıyorum Steam'de desen yok başka platformlarda hiç yok bulamıyorum yani. Sağlamindir diye bir site buldum ne kadar güvenilir bilmiyorum (indiren varsa yazarsa görüşleri çok önemli) indirmek istiyorum. Başka bir alternatifi var mıdır? PES 2021'i indirmem için yardımlarınızı bekliyorum.

Sağlamindir güvenilir olmayan bir korsan site.

Bunu öneririm dostum ben kullanıyorum yamalı bir şekilde oyun çok keyifli :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu öneririm dostum ben kullanıyorum yamalı bir şekilde oyun çok keyifli :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu arkadaşın bende bazı videolarını kullandım. Kullandığım süre boyunca sıkıntı yaşamamıştım

Geri
Yukarı