Peugeot Bipper 2011 aracın rayiç bedeli olması gerekenden az

AhmetAlonee

Hectopat
Daha fazla  
Hocam bir sorum var. Arabamiz pert oldu ve sarı sitede emsalleri 420 ila 450 bin arası değişen Peugeot bipper 2011 170 binde olan arabaya 266 bin TL rayiç bedeli çıkarttılar. Ben girdim sari siteye bizim arabanin en düşüğü ve en yüksek fiyati toplayip 2'ye böldüm 445 yapiyor ki olmasi gereken fiyat da bu bizim arabanın en düşük ilani bile 300 bin TL iken bunlar nasıl olur da 266 bin TL gibi komik bir ödeme çıkartabiliyorlar? Bildiğiniz soygun yapmaya çalışıyorlar ve şöyle de bir şey var karşı taraf %100 suçlu işlemler hizli ilerlesin diye dosya kaskodan açılmış. Kasko bizi koruması gerekirken zaten parayı karşıdan alacakken nasıl böyle bir fiyat çıkartabiliyorlar?

İnsanları salak yerine koyuyorlar şimdi biz itiraz ettik emsalleride şirkete attık fakat bunlarin 2. teklifide saçma salak bir şey olursa ne yapmaliyiz? Bu konuda fikir verir misiniz? Bu arada ek bir şey söyleyeyim ak sigorta denen soyguncu şirkete ne kasko ne de sigorta yaptırmayın böyle alacaklik olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bahsettiğiniz 266.000₺ aracın kasko değeridir. Rayiç bedel olarak paketinizi bilmiyorum ancak sizin kmlerdeki hatasız aynı model araçlar 360 bin civarlarına bulunabiliyor. Emsalleri ve kasko değeri ele alınarak bir fiyat verilir. Kasko bedelini direkt olarak ödeme çıkartmamışlardır. Araç panelvan mı yoksa camlı mı?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı