POCO X6 Pro vs Honor 90

Bütçe
18-20K
Bu iki telefon arasında kararsız kaldım. Kuzenim POCO dedi ben Honor diyorum, ikisi baş başa puan farkı var sadece görüntülediğimize göre. Hangisi daha kullanışlıdır?
Ben olsam Honor alırdım. Yalnız Honor kırılmaya çok el verişli, ekranı falan eğimli. Kılıfını ekran koruyucusunu eksik etmemcdiyorsanız honor alın.

Yanlış bilgi vermeyim ancak Honor 90 TSMC değil Samsung üretimi bir Snapdragon işlemci kullanıyor ve 7 gen 1'in çok da verimli bir işlemci olmadığını duydum, ek olarak stereo olmaması ve OIS bulundurmaması da bence eksi.

Bu iki telefon arasında kararsız kaldım. Kuzenim POCO dedi ben Honor diyorum, ikisi baş başa puan farkı var sadece görüntülediğimize göre. Hangisi daha kullanışlıdır?

Honor telefon kullanmadım. Yazılım olarak bir şey diyemeyeceğim. Ama donanım yönünde pocox6 Pro daha önde. POCO gelirsek Xiaomi markasını ve yan kuruluşlarını sevmiyorum. Özellikle yazılımsal yönünde iyi olmadıklarını düşünüyorum. Bununla alakalı çok konu mevcut zaten. Ama dediğim gibi performans ve ileriye dönük açısından POCO.

Geri
Yukarı