Ubisoft Connect Prince of Persia the Lost crown Deluxe Ubisoft+ ile 174 TL

Otrivine

Decapat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Gemi Operasyon Uzmanı
PC üzerinden Xbox aracılığıyla Ubisoft Plus alıyoruz.

Daha sonra bilgisayara kurduğumuz VPN ile (ben proton VPN indirdim) Ubisoft Plus geçerli olan bir lokasyon seçiyoruz. Ben Hollanda'yı seçtim. Ubisoft Connect uygulamasını açıyoruz, ben sıfırdan indirip kurdum. Beta sürüm açıldı. Standart sürümde de oluyor mu bilmiyorum. Beta sürümde Library'ye gidip Prince of Persia Delux sürümü bulup indire tıklıyoruz. Yüzde 10 falan indikten sonra, VPN kapatıp uygulamayı kapatıp yeniden giriş yaptım ve indirme hızlıca devam etti ve Ubisoft plusa verdiğim 174 liraya Deluxe sürüm almış oldum. Bu arada Assassin's Creed Mirage, Valhalla vs de Ubisoft plusa ekli sanırsam aynı zamanda onları da kütüphaneye ekleyip 174 liraya hepsini elde etmiş olabilirsiniz. Henüz oynamadım fakat açılıyor yani bir sorun yok.

20240118_152956.jpg
20240118_153245.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha sonra bilgisayara kurduğumuz VPN ile (ben proton VPN indirdim) Ubisoft Plus geçerli olan bir lokasyon seçiyoruz.
Xbox uygulamasından Ubisoft+ aldıktan sonra VPN açmana gerek yok. Aboneliği aldıktan sonra otomatik olarak uygulamadan Ubisoft+ sekmesine ulaşabiliyorsun. Gereksiz aksiyon almışsınız.
Bu arada oyuna da kalıcı olarak sahip olmuyorsunuz. 1 ayın sonunda tekrar 180TL vermezseniz Ubisoft+ aracılığı ile kütüphaneye eklediğiniz tüm oyunlara erişiminiz kapanıyor. Tekrar üyelik almanız gerekiyor.

Xbox uygulamasından Ubisoft+ aldıktan sonra VPN açmana gerek yok. Aboneliği aldıktan sonra otomatik olarak uygulamadan Ubisoft+ sekmesine ulaşabiliyorsun. Gereksiz aksiyon almışsınız.
Bu arada oyuna da kalıcı olarak sahip olmuyorsunuz. 1 ayın sonunda tekrar 180TL vermezseniz Ubisoft+ aracılığı ile kütüphaneye eklediğiniz tüm oyunlara erişiminiz kapanıyor. Tekrar üyelik almanız gerekiyor.

Ben VPN açmadan Ubisoft + sekmesine hiçbir şekilde ulaşamadım. Defalarca gir çık yaptım fakat erişilmedi. Bu sebepten VPN kullanmak durumunda kaldım. 1 ay bu saydığım oyunların oynanıp bitirilmesiş için zaten yeterli bir süre. Ben illa kalıcı kütüphanemde tutacağım diyenler için açmadım konuyu. Bu paraları vermek istemeyenler olabilir.

Zaten 180 TL'ye Xbox sitesinden pc içinde kullanılabilen ubisoft+ alabiliyorduk. VPN'e gerek yok.

Zaten 180 TL'ye Xbox sitesinden PC içinde kullanılabilen Ubisoft+ alabiliyorduk.

Oyun yeni çıktı bunu bilmeyenler olabilir. Buraya başlık açana para vermiyorlar. Bilmeyen varsa görsün diye açtığım bir konunun tam olarak nesi size gereksiz geldi? PC için alınan Ubisoft Plus ile VPN açmadan oyun hiçbir şekilde kütüphaneye eklenmiyordu ben de biliyorum alındığını. Sadece VPN ile ekleyebildim ve bunu paylaşmak istedim.

Merhaba.
Ben de birkaç gün önce Ubisoft+'a üye oldum. VPN olmadan Ubisoft Connect üzerinden erişebiliyordum. İki tane de oyun yükledim sorunsuz oynayabildim. Fakat son birkaç gündür Ubisoft Connect'de Ubisoft+ sekmesine girdiğimde siyah boş bir ekran görüyorum. Haberler mağaza ve oyunlar sekmelerinde sorun yok.
Siz de bir deneyebilir misiniz? Sizde Ubisoft+ sekmesi çalışıyor mu?

Merhaba.
Ben de birkaç gün önce Ubisoft+'a üye oldum. VPN olmadan Ubisoft Connect üzerinden erişebiliyordum. İki tane de oyun yükledim sorunsuz oynayabildim. Fakat son birkaç gündür Ubisoft Connect'de Ubisoft+ sekmesine girdiğimde siyah boş bir ekran görüyorum. Haberler mağaza ve oyunlar sekmelerinde sorun yok.
Siz de bir deneyebilir misiniz? Sizde Ubisoft+ sekmesi çalışıyor mu?

İşte bu sebepten VPN kullandım ben oyunu kitüphaneye çekebilmek için. Bahsettiğiniz gibi siyah ekranda kalıyordu VPN olmadan girince.

İşte bu sebepten VPN kullandım ben oyunu kitüphaneye çekebilmek için. Bahsettiğiniz gibi siyah ekranda kalıyordu VPN olmadan girince.
ben vpn ile bağlanmadan da Ubisoft+ sekmesini sorunsuz açabiliyordum. Son bir kaç gündür sorun yaşayınca VPN ile bağlanıp denedim yine açılmadı....
Siz VPN ile ya da VPN'siz erişebiliyor musunuz? Deneyebilir misiniz bir zahmet...

Yeni konular

Geri
Yukarı