Ubisoft Connect Prince of Persia the Lost crown Deluxe Ubisoft+ ile 174 TL

selamlar biraz konudan bağımsız olabilir sorum kusura bakmayın ama kafam allak bullak oldu bana bilen biri yardımcı olursa çok sevinirim. Sorum şu ubisoft +, game pass planlarında birine dahil mi yoksa ayrı bir paket mi şuan son durum nedir?

Evet kesinlikle katılıyorum. Şu an Ubisoft+'a baktığımda 140 küsür oyun görüyorum kütüphanesinde. Ayrıca yeni çıkmış oyunları da ilk günden itibaren oynayabiliyorsunuz...

Selam biraz konudan bağımsız olabilir sorum kusura bakmayın ama kafam allak bullak oldu bana bilen biri yardımcı olursa çok sevinirim. Sorum şu Ubisoft +, Game Pass planlarında birine dahil mi yoksa ayrı bir paket mi şu an son durum nedir?

Evet sizin kafa karışıklığınızı ben de yaşamıştım. Anlatayım;
Ubisoft+ TR'de resmi olarak yok. Keşfet - Ubisoft Connect de Ubisoft+ sekmesini seçince bu servis ülkenizde desteklenmemekdir mesajını alıyorsunuz.
Üye olmak için Ubisoft+ | Xbox adresine önce Xbox üyeliğiniz ile login oluyor sonra da Ubisoft+ üyeliğinizi Xbox üzerinden alıyorsunuz.
Daha sonra üyeliğinizin yönetimini iptalini falan hep xbox.com üzerinden yapıyorsunuz.
Evet çok saçma ama TR de sistem en azından şimdilik böyle...daha başka sorularınız varsa yardımcı olabilirim.
Ubisoft+ TR kütüphanesinde şu an 140 küsur oyun var yeni çıkan Ubisoft oyunlarını da ilk günden itibaren oynayabiliyorsunuz...

Yazmamışım Ubisoft+ Game Pass'den ayrı bir üyelik Game Pass 209 TL üzerine Ubisoft+ için 179TL ödemeniz lazım...

Son düzenleme:
hmm tamam şimdi anladım. Peki o zaman mesela ben gamepass almak istemiyorum sadece ubisoft + alabilirmiyim?Yani gamepass almadan sadece bu üyelik alınabiliyor mu? Bu arada teşekkür ederim yardımınız için. Bir de ek olarak bu ubisoft+ ı aldığımızda tüm platformlarda oynayabiliyoruz sanırım dimi? pc, konsol vb tek üyelikle.
Evet kesinlikle katılıyorum. Şu an Ubisoft+'a baktığımda 140 küsür oyun görüyorum kütüphanesinde. Ayrıca yeni çıkmış oyunları da ilk günden itibaren oynayabiliyorsunuz...

Evet sizin kafa karışıklığınızı ben de yaşamıştım. Anlatayım;
Ubisoft+ TR'de resmi olarak yok. Keşfet - Ubisoft Connect de Ubisoft+ sekmesini seçince bu servis ülkenizde desteklenmemekdir mesajını alıyorsunuz.
Üye olmak için Ubisoft+ | Xbox adresine önce Xbox üyeliğiniz ile login oluyor sonra da Ubisoft+ üyeliğinizi Xbox üzerinden alıyorsunuz.
Daha sonra üyeliğinizin yönetimini iptalini falan hep xbox.com üzerinden yapıyorsunuz.
Evet çok saçma ama TR de sistem en azından şimdilik böyle...daha başka sorularınız varsa yardımcı olabilirim.
Ubisoft+ TR kütüphanesinde şu an 140 küsur oyun var yeni çıkan Ubisoft oyunlarını da ilk günden itibaren oynayabiliyorsunuz...

PC üzerinden Xbox aracılığıyla Ubisoft Plus alıyoruz.

Daha sonra bilgisayara kurduğumuz VPN ile (ben proton VPN indirdim) Ubisoft Plus geçerli olan bir lokasyon seçiyoruz. Ben Hollanda'yı seçtim. Ubisoft Connect uygulamasını açıyoruz, ben sıfırdan indirip kurdum. Beta sürüm açıldı. Standart sürümde de oluyor mu bilmiyorum. Beta sürümde Library'ye gidip Prince of Persia Delux sürümü bulup indire tıklıyoruz. Yüzde 10 falan indikten sonra, VPN kapatıp uygulamayı kapatıp yeniden giriş yaptım ve indirme hızlıca devam etti ve Ubisoft plusa verdiğim 174 liraya Deluxe sürüm almış oldum. Bu arada Assassin's Creed Mirage, Valhalla vs de Ubisoft plusa ekli sanırsam aynı zamanda onları da kütüphaneye ekleyip 174 liraya hepsini elde etmiş olabilirsiniz. Henüz oynamadım fakat açılıyor yani bir sorun yok.

Eki Görüntüle 2088585Eki Görüntüle 2088594

Oyun kalıcı mı geliyor anlamadım da tam?

Yok kiralama gibi düşün. Oyunları indirip oynuyorsun kütüphanende olsa bile üyeliğin biterse oyunları oynayamıyorsun.Bir nevi oyun dünyasının Netflix Amazon Prime'ı gibi düşün filmlere dizilere sahip olmuyor üyelik boyunca izleyebiliyorsun onun gibi...

Hmm tamam şimdi anladım. Peki o zaman mesela ben Game Pass almak istemiyorum sadece Ubisoft + alabilir miyim? Yani Game Pass almadan sadece bu üyelik alınabiliyor mu? Bu arada teşekkür ederim yardımınız için. Bir de ek olarak bu Ubisoft+ ı aldığımızda tüm platformlarda oynayabiliyoruz sanırım değil mi? PC, konsol vb tek üyelikle.

Benim bildiğim TR de en azından şimdilik direk Ubisoft üzerinden Ubisoft+ alamıyorsun öyle bir seçenek yok. Çünkü TR de Ubisoft+ desteği yok.
Xbox.com üzerinden Ubisoft+ satın almak için Game Pass üyeliği şart mı bilmiyorum. Eğer niyetin varsa xbox.com'a üye ol login ol verdiğim Link'den Ubisoft'ı satın almayı dene...
Ben de zaten halihazırda Game Pass üyeliği olduğu için direk alabildim Ubisoft+ üyeliğini belki Game Pass üyeliği olmadan da alınıyordur...

Hmm tamam şimdi anladım. Peki o zaman mesela ben Game Pass almak istemiyorum sadece Ubisoft + alabilir miyim? Yani Game Pass almadan sadece bu üyelik alınabiliyor mu? Bu arada teşekkür ederim yardımınız için. Bir de ek olarak bu Ubisoft+ ı aldığımızda tüm platformlarda oynayabiliyoruz sanırım değil mi? PC, konsol vb tek üyelikle.

Ubisoft+ kütüphanesinden oyun yüklerken oyun özelliklerinde hangi platformlarda oynanabileceği yazıyor. Bu arada Ubisoft+ alırken multi Access olmasına dikkat et hem Xbox hem PC de oynamanı sağlıyor. Ben alırken böyle bir seçenek var mıydı hatırlamıyorum ama sen öyle bir şey görürsen multi Access olanı seç...

Şunları da izleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Yok kiralama gibi düşün. Oyunları indirip oynuyorsun kütüphanende olsa bile üyeliğin biterse oyunları oynayamıyorsun.Bir nevi oyun dünyasının Netflix Amazon Prime'ı gibi düşün filmlere dizilere sahip olmuyor üyelik boyunca izleyebiliyorsun onun gibi...

Benim bildiğim TR de en azından şimdilik direk Ubisoft üzerinden Ubisoft+ alamıyorsun öyle bir seçenek yok. Çünkü TR de Ubisoft+ desteği yok.
Xbox.com üzerinden Ubisoft+ satın almak için Game Pass üyeliği şart mı bilmiyorum. Eğer niyetin varsa xbox.com'a üye ol login ol verdiğim Link'den Ubisoft'ı satın almayı dene...
Ben de zaten halihazırda Game Pass üyeliği olduğu için direk alabildim Ubisoft+ üyeliğini belki Game Pass üyeliği olmadan da alınıyordur...

Ubisoft+ kütüphanesinden oyun yüklerken oyun özelliklerinde hangi platformlarda oynanabileceği yazıyor. Bu arada Ubisoft+ alırken multi Access olmasına dikkat et hem Xbox hem PC de oynamanı sağlıyor. Ben alırken böyle bir seçenek var mıydı hatırlamıyorum ama sen öyle bir şey görürsen multi Access olanı seç...

Şunları da izleyebilirsin.

Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. Şimdi taşlar yerine oturdu anladım :)

Bu arada xbox sadece ubisoft+ multi accsess satıyormuş.Onunda bilgisini vereyim :)

Geri
Yukarı