R5 7500F için kule tipi soğutucu önerisi

ClasicMan

Femtopat
Daha fazla  
İşlemci Ryzen 5 7500F, bu canavarı soğutmak için kule tipi soğutucu alacağım ama performans bakımından bilgim yok. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz pahalı bir ürün ancak 7500F'den daha güçlü işlemciler içinde 240Mm'lik sıvı soğutma kadar olmasa da yakın performans verebilir, uzun vadeli bir tercih özellikle benim gibi sıvı soğutmalara sıcak bakmıyorsanız.

Hocam spirit ile assasian dışında performans farkı var mı? Bizde PC hocası goat V4 için almayı düşünüyoruz fiyat farkına değer bir fark var ise Spirit'e yönelelim.

Hocam spirit ile assasian dışında performans farkı var mı? Bizde PC hocası goat V4 için almayı düşünüyoruz fiyat farkına değer bir fark var ise Spirit'e yönelelim.

Arasında çok az fark var ben almışken iyisini alsın mantığıyla attım ama senin attığın işlemci soğutucusu da güzel onu da alabilirsin.

Phantom spirit 7 bakır borusuna sahip. Peerless assassin 6. Phantom spirit daha sessiz çalışıyor aradaki 300 tl fark yok bence peerless assassin alın.

Geri
Yukarı