Rabisu sunucudaki Minecraft'ta operator yetkisi alınmadan oyuncular blok kıramıyor

ozmo parker

Femtopat
Daha fazla  
Rabisu'dan server satın almıştım ve fark ettim ki op vermeden üyeler blok kıramıyor. Bunu nasıl düzelteceğimi bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her yerde mi kıramıyorlar yoksa belli bir bölgede mi? Belli bir bölgede ise muhtemelen spawn protection bölgesidir orası. server.properties dosyasından spawn protection alanını küçültebilirsiniz.

Oyuncuların üye yetkilerini aç (blok koyma kırma vs)

Nasıl yapacağımı bilmiyorum, sorun da bu. Rabisu çok karışık.

Her yerde mi kıramıyorlar yoksa belli bir bölgede mi? Belli bir bölgede ise muhtemelen spawn protection bölgesidir orası. Server. Properties dosyasından spawn protection alanını küçültebilirsiniz.

Teşekkürler hocam bir bakacağım.

Her yerde mi kıramıyorlar yoksa belli bir bölgede mi? Belli bir bölgede ise muhtemelen spawn protection bölgesidir orası. Server. Properties dosyasından spawn protection alanını küçültebilirsiniz.

Hocam bir şey daha soracağım. Svye kurduğum bazı modlar çalışmıyor, bazıları ise svye girişte hata veriyor. Modlar svye kuruluyor ama modları kendi dosyamıza atıp girmeyi denediğimizde svye girerken hata veriyor. Sorun nedir biliyor musunuz?

Direkt eklediğim hiçbir mod çalışmıyormuş... Bunu nasıl düzelteceğim bilenler lütfen yardımcı olsun.

Örnek: Çanta modu ekledim, modun kurulduğunu görebiliyoruz. Önce svye girmeden denedim mod gayet güzel bir şekidle çalışıyordu ama svye girdiğimde aynısı olmuyor. Elime çantayı alıyorum ve açamıyorum, hatta yok oluyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı