Raw to NTFS?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Peki teşekkür ederim. Bir şey daha sormak istiyorum. Windows 7 USB DVD Download Tool ile bunu gerçekleştiremiyorum. Hangi uygulama ile boot device yapmalıyım?

Murat5038, üzgünüm görmemişim. Boot device yaptım ancak boot ederken hata veriyor. Sistem dosyası bulunamadı gibi birşey. Restart için CTRL + Alt + Del yapın diyor. Çıldırmak üzereyim. :D İndirdiğim dosya 170MB boyutunda. Doğru mudur acaba?

Murat5038, uygulamayı kullanırken bir hata yapmışım sanıyorum. Tekrar deniyorum.

Maalesef. Hala boot device bile yapamadım.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. :) Ancak bu kez de boottan sonra böyle bir hata alıyorum. Benim dahili HDD'm sda olarak geçerken bu ssd olarak geçiyor. Anlamadım gitti. Bir de bölümlendirirken böyle bir hata veriyor.
aqp2BR.jpg

Öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim. Boot ettim ancak şimdi de ayırırken böyle bir hata alıyorum. Bir türlü tamamlayamıyorum.
aqp2BR.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Msdos yerine GPT seçmeyi dendin mi? Eğer olmaz ise bios default yapıp testdisk uygulaması varsa çalıştır yoksa yükle çalıştır Linuxda sonra sorunlu partition'u scan yap. Tarama bitince tekrar silmeyi dene. Sildikten sonra partition oluşturmayı Windowsta yaparsın.

Bunu normal biosdan mı yapacağım?

Bu arada harici hdd'yi ya okumuyor, yada okurken de hata veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı