Raw to NTFS?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Normal biosda bahsettiğiniz şeye dair hiçbir şey göremedim tekrar giriyorum. Bunu nasıl yapacağım? Teamviewerı nasıl kurabilirim? :) Ayrıca harici diskten bazen bip bip bip diye sürekli ses geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Deb veya tar olanı dene hangisi olursa. Biosta default yazan ne var onu bul discard olan değil diğerini seç. Zaten başka default bulamazsın :) HDD'den bip sesi daha önce varmıydı? Yada Windows ile açtın mı boot ettikten sonra ve disk yönetiminde gözüküyormuydu?

Murat5038, disk yönetiminde görünüyordu ancak ilk kez burada bip sesi duymaya başladım. Bu arada Gparted ile internete de bağlanamıyorum. Bios bana ait değil ama bu şekilde. Hala birşey göremedim.
MSI970A-G46BIOS7.jpg

Murat5038, hemen yapıyorum. Peki ya Gparted ile internete bağlanamıyorum. Nasıl halledebilirim?

Şimdi de biosa giremiyorum ve boot da etmiyor. Sanırım benim için bu hdd bitmiştir. Çöpe atma vakti geldi. Değerli vaktiniz için teşekkür ederim. Sizi de boşu boşuna yormuş oldum. Hakkınızı helal edin, kusura bakmayın. İyi geceler. Konu kilit.

Çöpe atmaya gerek yok :) Bir bilgisayarcıya götürün düzeltir. Burdan anlatarak ve görmeden başka sorunlarda açıyorsunuz :) Hemen pes etmeyin. Yakında olsanız 1/2 dk'da yapardım.
Sanırım bilgisayarcıya götüreceğim. Bu harici donanımlar hep canımı sıkıyor. Flashtan tut, seyyar dvd'ye kadar. Ya bir hdd neden çok titreyip masadan düşer ki? Bu hdd değil ama bunu da gördüm. Belki biraz eğimli olabilir masa ama :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Murat5038, biliyorum zaten dün gece de öyle oldu. Diski bilgisayar görmüyor ancak elektrik gidiyor diske. Deli gibi titriyor. Buradaki bakkallara da güven olmaz ama bakalım hayırlısı. :D Tekrar teşekkür ederim.

Biosta modeli en azından görünmesi lazım sağlam ise. Eğer biosta görünmüyorsa modeli veya yanlış görünüyorsa sata kablosu arızalı olabilir. Sata kablosundan olmadığı kesinleşirse o zaman atarsın :) PCB değişimi de yapılabilir ancak onu biraz zor bulursun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı