Razer Kraken Console kullanılır mı?

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram
Razer Kraken Console aldım (razer kraken ile aynı) Amazon üzerinden 340TL'ye hediye çeki ile toplam 290TL'ye aldım. Sizce bunu satıp blackshark V2 X mi alayım (500TL olunca) yoksa kullanayım mı? 2022 de tatmin eder mi sizce? Bu kulaklık bilgisayarda da çalışıyormuş. Kararsız kaldım ama kullanma taraftarıyım.

Mikrofon kalitesi yetersiz diye iade ettim.

Hocam Kraken Console'nin mikrofon testerini izledim netti, bazısı mikrofonu iyi diyor bazısı kötü diyor ben anlamadım açıkçası. Siz Kraken X Console mu aldınız yoksa Kraken Console mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam Kraken Console'nin mikrofon testerini izledim netti, bazısı mikrofonu iyi diyor bazısı kötü diyor ben anlamadım açıkçası. Siz Kraken X Console mu aldınız yoksa Kraken Console mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam benim ki kraken console.x console değildi.Cidden mikrofon kalitesi baya kötü.Hatta ses kartı kullandım ona rağmen kötü.O yüzden iadee ettim dün amazona

Hocam benim ki kraken console.x console değildi.Cidden mikrofon kalitesi baya kötü.Hatta ses kartı kullandım ona rağmen kötü.O yüzden iadee ettim dün amazona
Doğrudur, x modelinde daha farklı bir mikrofon kullanmışlar sanırım.

Evet olabilir hocam.Ben de bu sabah hyperx cloud core wireless tekrar stoğa girdi.Onu satın aldım.İnşallah üzmez.
Hocam ben yanlış anlamışım benim attığım video normal krakenin videosu, ben sizinkini x sandım. Sizin önceden aldığınız krakende mikrofonda sıkıntı olabilir. Hyper x kulaklıkta üzmez diye düşünüyorum.

Hocam ben yanlış anlamışım benim attığım video normal krakenin videosu, ben sizinkini x sandım. Sizin önceden aldığınız krakende mikrofonda sıkıntı olabilir. Hyper x kulaklıkta üzmez diye düşünüyorum.
Olabilir benim aldığım kulaklıkta sorun olabilir.Sizin elinize ulaşınca yorum yazarsınız hocam

Razer Kraken Console aldım (Razer Kraken ile aynı) Amazon üzerinden 340TL'ye hediye çeki ile toplam 290TL'ye aldım. Sizce bunu satıp BlackShark V2 X mi alayım (500TL olunca) yoksa kullanayım mı? 2022 de tatmin eder mi sizce? Bu kulaklık bilgisayarda da çalışıyormuş. Kararsız kaldım ama kullanma taraftarıyım.

Hocam selam aldınız mı? 2 yıllık deneyiminizi paylaşır mısınız?

Geri
Yukarı