RDR 2 düşük onur vs yüksek onur

Z3dO

Centipat
Yer
Valentine
Daha fazla  
RDR 2 hakkında bu aralar yüksek onurda Arthur'un tepkilerinin daha düşük olduğu, düşük onurda ise daha sert tepkileri olduğu duyuyorum. Oyunun yüksek onurda bitirmenin daha iyi olması, düşük onurda daha kötü olması gibi. Spoiler yemeden hangi durumun daha iyi olduğunu açıklayacak var mı?

Yüksek onurlu Arthur'la oyna, oyunun sonunda düşük onurla oynadığın zamana göre daha farklı sonuçlar oluyor. Kesinlikle yüksek onur.

Eğer hikaye ve karakterler gibi olaylar senin için önemli değil ise düşük onuru seçebilirsin ama eğer hikayeyi önemsiyorsan, karakterlerle bir bağ kurduysan yüksek onuru seçmelisin. Sana tavsiyem oyunu ilk olarak yüksek onurda bitirmen ardından da canın oyunu tekrar oynamak isterse düşük onurda bitirmen. Çünkü düşük onur biraz daha işin eğlencesine, umursamazlığına kaçıyor önüne çıkan her şeyi yok et geç mantığı kısaca.

Tabii ki de düşük onur daha eğlenceli (saint deniste 1500 dolarla aranıyorum)oyunun sonlarına doğru herkese selam vererek yükseltirsin iyi sonu görürsün.

İki onur seviyesiyle de bitirdim ve bence yüksek onur daha iyi.

Sen o an gerçekten dilediğin gibi haraket et. Önerilere kulak asma. Sen o an orada olsan nasıl tepki verirdin bunu düşün. Ufak tefek güzel detaylar ekleniyor oyuna. Diyaloglar, tipleme, insanların arkamızdan ve yüzümüze karşı tavrı ve dükkanlardaki fiyatlar falan değişiyor. Oyunun sonu da değişiyor ama sonuç aynı sadece gerçekleşme şekli farklı.

Geri
Yukarı