RDR 2'yi 40 saatte bitirdim

Bir şey kaybettiğini sanmıyorum hocam ben de 52 saatte bitirdim 1 tane bile yan görev yapmadım.
Yan görevler yapımcıların oyuncular oyunda daha çok vakit geçirsin diye koyduğu şeyler genelde. sıkıcı geldiği için direk yardırdım ana hikayeden.
Yan görev yapacağım sürede başka bir oyun oynayıp onu bitiririm daha güzel geliyor bana.

Bir şey kaybettiğini sanmıyorum hocam ben de 52 saatte bitirdim 1 tane bile yan görev yapmadım.
Yan görevler yapımcıların oyuncular oyunda daha çok vakit geçirsin diye koyduğu şeyler genelde. Sıkıcı geldiği için direk yardırdım ana hikayeden.
Yan görev yapacağım sürede başka bir oyun oynayıp onu bitiririm daha güzel geliyor bana.

Evet bana da öyle geliyor. Benim için önemli olan hikayesi. Yan görevleri yapacağıma gidip başka oyunun hikayesini öğrenmek daha mantıklı geliyor bana.

Ben yavaş yavaş bitirdim aynı dizi izler gibi hiç bitmesin isteyerek hesaplamadım ama uzun sürdürdüm bilerek çok güzeldi çünkü onlinedada yapacak pek bir şey kalmadı.

Bence ayrıntılı bir oyun olduğu için tadına vara vara yan görevlerle beraber oynanmalı. Bir şey de kaçırmamışsındır büyük ihtimal.

Yok hocam zaten altyazıları didik didik okudum bir şey kaçırırım diye fakat yok her şeyi tam. Mesela arthur bana yardım et etme diye seçme kısımları var hepsini evet dedim.

RDR 2 virginlerinden birisi benim. Max Chapter 2'nin yarısına kadar biliyorum. GTX 960 sağolsun 2 GB VRAM ile youtube üzerinde gördüğüm bir video sayesinde oyunu sildirdi. Ben low-medium oynarken 3070 kartlı birisinin gök yüzünden UFO iniyormuş gibi ışık geliyordu. Bu böyle olmaz deyip bam diye sildim. 4060 bebeğimi bekliyorum :D

Aç köpek gibi oynayarak 30 saatte bitirdim (abartısız) ve sonradan YouTube'dan yan görevleri ve onların bazı ana ara sahnelere bile yaptıkları etkileri görünce pişman olmuştum. Vakit bulunca tekrar oynamayı planlıyorum. Şaheser.

Spoiler yok. Arkadaşlar oyunun yan görevleri böyle ahım şahım zaman alan bir şey değil. Genellikle karşıma çıktığında görevleri merak ettiysem bile yapmıyordum yani hiç yapmadım neredeyse. Hikayeyi bitirdim ve 40 saatim var. Nasıl oluyor? Yani 60 saat oynayan kişiye göre çok şey mi kaçırdım acaba merak ediyorum 😄.
Ayrıca oyun bittikten sonra çok para olunca nerelerde çatır çutur harcamalıyım?

Konu başlığımı moderatör değiştirmeden önce: RDR2'yi herkes +60 saatte bitirirken benim 40 saatte bitirmem.
Aferin, helal olsun ama oyunu çok daha uzun süre oynamanı isterdim doğrusu. Rdr2 çok uzun süre sindire sindire, yavaş yavaş oynanması gereken bir oyun. Oyunun her köşesinde başka bir şey gizli. Ben oyunu 11 günde bitirdim ve hala da oynarım hedefim %100 bitirmek. Ama 40 saatte bitirmekte ayrı bir başarı yani helal olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı