RDR 2'yi 40 saatte bitirdim

Aferin, helal olsun ama oyunu çok daha uzun süre oynamanı isterdim doğrusu. RDR2 çok uzun süre sindire sindire, yavaş yavaş oynanması gereken bir oyun. Oyunun her köşesinde başka bir şey gizli. Ben oyunu 11 günde bitirdim ve hala da oynarım hedefim %100 bitirmek. Ama 40 saatte bitirmekte ayrı bir başarı yani helal olsun.

Hocam bende tahminimce en az 60 saatte biter daha çok var dedim birden bitti :D

Hocam bende yan görevleri yapmayı planlardım ama 2 hafta sonra sınavlarım var. Deli gibi hikaye sarmıştı beni ve araya sınavlar girmesin diye hızlı bitirmek zorunda kaldım. Bilgisayarımı alalı 1 ay olduğu için daha oynayacağım bir sürü oyun var o yüzden fazla işlerle uğraşmak istemedim. Bilgisayar aldığımdan beri sadece GoW ve RDR2'yi bitirdim. GoW'da belki tüm canavarları öldürmeye gitsem en az 60-70 saat oynardım fakat 25 saatte bitirdim onu da.
Hocam GoW'u 25 saatte bitirdiysen kesin ana hikayeyi bitirmişsindir. Onun dışında Muspelheim ve Niflheim diyarı, valkürler, ejderha kurtarma, brok, sindri, göl ruhu ve avare ruhların verdiği yan görevler (Thorun heykelini yıkmak mesela) var. Ben 42 saatteyim daha oyun bitmedi. GoW bitsin Rdr2 ye başlayacam. :D

Avlanmayacaksan, balık tutmayacaksan, atın dışkısının düşüşünü izlemeyeceksen, her girdiğin mekanı ve her öldürdüğün kişiyi iliklerine kadar lootlamayacaksan, beyaz at avlamak için karlı dağlara çıkmayacaksan, çeşitli easter egg detayları bulmayacaksan ne anlamı var.​

Spoiler yok. Arkadaşlar oyunun yan görevleri böyle ahım şahım zaman alan bir şey değil. Genellikle karşıma çıktığında görevleri merak ettiysem bile yapmıyordum yani hiç yapmadım neredeyse. Hikayeyi bitirdim ve 40 saatim var. Nasıl oluyor? Yani 60 saat oynayan kişiye göre çok şey mi kaçırdım acaba merak ediyorum 😄.
Ayrıca oyun bittikten sonra çok para olunca nerelerde çatır çutur harcamalıyım?

Konu başlığımı moderatör değiştirmeden önce: RDR2'yi herkes +60 saatte bitirirken benim 40 saatte bitirmem.

650 saat sadece story oynadım. Assagids olan resim sadece 2022 yılında oynadığım saat.

Screenshot_2022-12-18-02-12-38-745_com.android.chrome.jpg

87 Saat oynamış ve daha ana hikayenin %46'sında olan birisi olarak, hızlı gittiğimi detaylara inemediğimi düşünüyorum... Neler kaçırmış olabileceğinizi isterseniz tekrar düşünün.

Geri
Yukarı