RDR2 onur seviyesi artmıyor

PolterGeist

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iyi sosyaller. Herkese selam veriyorum, kampta iş yapıyorum, tutsak azad ediyorum. Hem kampa hem de başka yerlere bağış yapıyorum ama artmıyor. Fakat biri atımı çalıp bana ateş ediyor veya soymaya çalışıyor ben onu öldürünce onur azalıyor. Sırf bu yüzden bırakmayi düşünüyorum güzelim oyunu. Hikaye %40'lardayim.

IMG_20230830_215305.jpg

Namus hiç mi artmıyor yoksa çok az mı artıyor?
İyi bir şey yaptığında o küçük işaret çıkıyorsa artıyordur o. Alttaki bar her zaman gözükmüyor.
Saint dennis aciksa her yoldan gordugune selam ver.
Hocam artma veya azalma simgeleri çıkıyor.Oyun başladığından beri aynı yerde.Saint denisde gelene geçene selam veriyorum.Gözle görülür değişiklik yok.Maalesef oyunun sonunu biliyorum. O yüzden yüksek tutmak istiyorum.

Bir de %42 hikaye tamamlamışım. Oyun sonuna az mı kalmış? Yaklaşık 3500 param falan var. Birisi paran çoksa oyun sonuna yaklaşmıssın diyordu da.

Merhaba iyi sosyaller. Herkese selam veriyorum, kampta iş yapıyorum, tutsak azad ediyorum. Hem kampa hem de başka yerlere bağış yapıyorum ama artmıyor. Fakat biri atımı çalıp bana ateş ediyor veya soymaya çalışıyor ben onu öldürünce onur azalıyor. Sırf bu yüzden bırakmayi düşünüyorum güzelim oyunu. Hikaye %40'lardayim.

Eki Görüntüle 1924336

Sorunu hallettiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı