RDR 2 onur seviyesi artmıyor

skycre

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 RX6650xt oc edıtıon (asus) 16gb ddr4 3200mhz apacer panther ram
Merhaba, bugün RDR2 de chapter 4'e geçtim saint denis de her gördüğüm insana selam veriyorum onur artma sesi geliyor ve sağda simgesi çıkıyor fakat normal seviye olarak baktığımda hiçbir şekilde değişiklik olmuyor bu sorunu nasıl çözebilirim?

Merhaba, bugün RDR2 de chapter 4'e geçtim saint denis de her gördüğüm insana selam veriyorum onur artma sesi geliyor ve sağda simgesi çıkıyor fakat normal seviye olarak baktığımda hiçbir şekilde değişiklik olmuyor bu sorunu nasıl çözebilirim?
Her selam verince onur belirgin şekilde artmaz.

Dilenciye para vermek belirgin şekilde arttığını görmenizi sağlar.

Veya şehir girişinde ilerde 20 dolar bağış yeri var orada da onurun artışını görürsünüz.

Her selam verince onur belirgin şekilde artmaz.

Dilenciye para vermek belirgin şekilde arttığını görmenizi sağlar.

Veya şehir girişinde ileride 20 dolar bağış yeri var orada da onurun artışını görürsünüz.

Deneyeceğim teşekkürler bir sorun olursa tekrar dönerim.

Oyundaki onur sistemi -320 ve +320 sınırlarına sahip. Chapter 6'ya kadar 240 sınırı var yani ne kadar iyilik yaparsanız yapın 240ı geçmez. Oyunda ilerlemeye bak sonrasında görevleri yapman bile yetecek.

Oyundaki onur sistemi -320 ve +320 sınırlarına sahip. Chapter 6'ya kadar 240 sınırı var yani ne kadar iyilik yaparsanız yapın 240ı geçmez. Oyunda ilerlemeye bak sonrasında görevleri yapman bile yetecek.

Ne yaparsam yapayım bir şey değişmedi o 20 dolarlık bağış yerine gittim para verdim onur simgesi gözüküyor sağda seside geliyor ama sol alt tuşuna basınca seviye gene aynı hep ortada seviyede hiçbir şekilde değişmiyor.

Ne yaparsam yapayım bir şey değişmedi o 20 dolarlık bağış yerine gittim para verdim onur simgesi gözüküyor sağda seside geliyor ama sol alt tuşuna basınca seviye gene aynı hep ortada seviyede hiçbir şekilde değişmiyor.
Hocam onur seviyesi tam ortada mı hala ?

Hocam onur seviyesi tam ortada mı hala ?
Kamp işlerini yapıp bağış yapın.

Son düzenleme:
Yok hocam neredeyse kampı fulledim bir 5-10 dolar arası da bağış yaptım gene aynı seviyede maalesef.
Hocam biraz yardırın oyunu onurunuz düşük değil zaten.

Hocam biraz yardırın oyunu onurunuz düşük değil zaten.
Biraz ilerleyin tekrar denersiniz.

Olmazsa gene yazarım sağ olun hocam.

Yok hocam neredeyse kampı fulledim bir 5-10 dolar arası da bağış yaptım gene aynı seviyede maalesef.
Hocam Valentine'a gece gidin ahırların oraya karısına işkence eden adam var o adam karısını öldürmeden işini bitirin onurunuz belli derecede artacak.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı