RDR 2 oyununda onur seviyesi artmıyor

Agah gibi

Hectopat
Oyunun %25'lik bir kısmını oynadım ancak şöyle bir problem yaşıyorum. Gidebileceğim çoğu yerde aranmam olduğu için hemen peşime takılıyorlar. Onur seviyem ortanın biraz gerisinde, onur seviye mi yükseltmek için sağa sola selam veriyorum ve millete yardımcı oluyorum gene artmıyor. Üç beş driscoll çıkıyor, kasabanın içinse yumruk atıyor. Eğer savaşırsam bu sefer de tanıklar kanun adamlarına şikayete koşuyor.

Ben anlamadım, nasıl bir döngüye girdim?

Son düzenleyen: Moderatör:
suç cezalarınızı ödeyin.
daha sonra yan görevlerde onurlu davranın. Selam verme işi uzun sürüyor o yüzden daha çok görevlerde düzgün davranmaya bakın. Kelle avcılığı da onur getiriyor onları da yapın.

Oyunun %25'lik bir kısmını oynadım ancak şöyle bir problem yaşıyorum. Gidebileceğim çoğu yerde aranmam olduğu için hemen peşime takılıyorlar. Onur seviyem ortanın biraz gerisinde, onur seviye mi yükseltmek için sağa sola selam veriyorum ve millete yardımcı oluyorum gene artmıyor. Üç beş driscoll çıkıyor, kasabanın içinse yumruk atıyor. Eğer savaşırsam bu sefer de tanıklar kanun adamlarına şikayete koşuyor.

Ben anlamadım, nasıl bir döngüye girdim?
Onur seviyeniz artsa da onur seviyesi barında hemen değişiklik olmuyor. Önce kellenizdeki ödülleri ödeyin. Ardındansa onurlu olmaya devam edin.

Selam verdim arttı adam öldürdüm düştü gibi artıp azalmıyor sürekli değişmesi için sürekli iyilik veya sürekli kötülük yapman lazım.

Geri
Yukarı