Red Dead Redemption 2 Sorunsuz Türkçe Yama

Rdr2'nin 253.000 satır tam kontrol edilmiş. Hataları düzeltilmiş ve eksikleri tamamlanmış.ayrıca font u da orjinali ile birebir aynı yapılmış hatasız tek yaması budur. Crack li dahil her rdr2'de sorunsuz çalışır. Yapamayan olursa discord tan anında destek alabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
10 saniyelik işlem yerine onu indir bunu indir ile uğraşacak varsa buyursun. :D

10 saniyelik işlem yerine onu indir bunu indir ile uğraşacak varsa buyursun. :D
Hahaha 😅 senin paylaştığın yama problemli dostum. Tekrar söylüyorum bunun haricindeki tüm yamalar hatalı ve eksiktir...
Altı üstü mod manager dan bir tık yapıp sonra bir dosya indirip içine atacaksın. Kafası basmayana uzun uzun anlattım diye zor sandın heralde. 30 sn sürüyor toplamda kurmak.

Game Path'ten Tarık bey yardımcı oldu. Hangi yamayı denediysem olmadı ama adam bana iki dakika bile sürmeden tüm işlemleri halletmem için yardım etti. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

Hahaha 😅 senin paylaştığın yama problemli dostum. Tekrar söylüyorum bunun haricindeki tüm yamalar hatalı ve eksiktir...
Altı üstü mod manager dan bir tık yapıp sonra bir dosya indirip içine atacaksın. Kafası basmayana uzun uzun anlattım diye zor sandın heralde. 30 sn sürüyor toplamda kurmak.
Ben problemsiz 2 kere bitirdim oyunu sende sıkıntı var demek ki. Çeviride gayet güzel.

Ben problemsiz 2 kere bitirdim oyunu sende sıkıntı var demek ki. Çeviride gayet güzel.
evet ben biraz sıkıntılıyım doğru. kötü ve eksik şeylere tahammülüm yok. bu yüzden komple düzelttim yamayı. herkes her şeyin iyisine layık olacak diye bişey yok. keyifli oyunlar...

Oyunu epicgames üzerinden satın aldım. İlk yamağı kurduğumda sorun yoktu, "ı" harfleri normal çıkıyordu bende yeniden düzenledim. Rahatsız olmam diyorsanız "I" harfleri "i" olarak gözükmekte "ı" ise aynı şekilde "i" olarak gözükmekte. Kare çıkmasındansa büyük küçük harf olamadan "i" gözükmesi daha iyidir. Yeni çözüm çıkana kadar paylaşım ektedir.

Link yenileyebilir misin? Teşekkürler!

Hocam bendeki Türkçe yama yüzünden Aktivasyon Gerekli hatası veriyor. Social Club'a bağlanmıyor. Bu yamada da bu sorun var mıdır?

Geri
Yukarı