Red Dead Redemption 2 Sorunsuz Türkçe Yama

O hata yamadan dolayı değil dostum. Rockstar sunucuları bazen kafayı yiyor. Microsoft store dan hotspot vpn indir kur ve aç. Daha sonra oyunu aç. Açılacaktır. Ondan sonra tekrar açmana gerek kalmadan oyunu normal açabilirsin. Ama yama olarak benim paylaştığımı kullan. Bu haricindeki tüm yamalar eksik ve hatalı. Bu yamayı ben yaptım. Hepsi el çevirisi 253.000 satır.

O hata yamadan dolayı değil dostum. Rockstar sunucuları bazen kafayı yiyor. Microsoft store dan hotspot vpn indir kur ve aç. Daha sonra oyunu aç. Açılacaktır. Ondan sonra tekrar açmana gerek kalmadan oyunu normal açabilirsin. Ama yama olarak henim paylaştığımı kullan. Bu haricindeki tüm yamalar eksik ve hatalı. Bu yamayı ben yaptım. Hepsi el çevirisi 253
Hocam bendeki Türkçe yama yüzünden Aktivasyon Gerekli hatası veriyor. Social Club'a bağlanmıyor. Bu yamada da bu sorun var mıdır?
Yukardaki cevap sanaydı. Alıntı yapmayı unutmuşum

Merhaba arkadaşlar RDR 2'nin indirime girmesiyle birçok oyuncu tekrardan oynamaya başladı ve internette dolaşan yamalar font sıkıntıları oluyor size vereceğim yamada hiçbir sorun yoktur. Steam uyumludur diğerinde denenmemiştir deneyen olursa yorum yazarsa güncelleriz.

Kurulum: İndirdiğiniz dosyaları RDR 2 klasörünün içine atınız bu kadar.

İndirmek İçin Tıkla
VirusTotal Sonuçları

Eki Görüntüle 1559575Eki Görüntüle 1559576Eki Görüntüle 1559578Eki Görüntüle 1559577

Aga bu link güncel sürüm içinde geçerli mi?

Hâlâ bu eski yamalar kullanılıyor mu yaa 🙂 şu oyuna o kadar uğraşıp yama yaptım. Hâlâ eksik ve hatalı yamalarla uğraşan var.

Hâlâ bu eski yamalar kullanılıyor mu yaa 🙂 şu oyuna o kadar uğraşıp yama yaptım. Hâlâ eksik ve hatalı yamalarla uğraşan var.
Edit:

Screenshot_18.png

Hocam sizin paylaştığınız da aynı hata var açılmıyor oyun.

Son düzenleme:
Nerede yama? Font sorunu olmayan yama arıyorum.
Oyunun orijinal fontunda, kutucuk problemi olmayan, 253.000 satır tek tek elle kontrol edilip çevrilmiş, oyunun tek düzgün yaması burda dostum :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunun orijinal fontunda, kutucuk problemi olmayan, 253.000 satır tek tek elle kontrol edilip çevrilmiş, oyunun tek düzgün yaması burda dostum :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam mesajıımı editledim bu da sorunlu.
Screenshot_19.png

@tarikbalki
Oyunu eski modları silip açabildim fakat bu seferde türkçe yama çalışsa bile font sorunu var.
Screenshot_20.png

Screenshot_21.png

Son düzenleme:
benim yamamda ve programımda asla ve asla sorunlu birşey yok :) kurulumu yanlış yapmışsın sadece. istersen discord tan birebir destek olabilirim. yani burdan anlatmaya çalışırım ama yanlış bi tane değil :) bekliyorum discord da...

Yeni konular

Geri
Yukarı