Reeder S19 Max Pro S güncelleme

Garantisi yok mu? Bu gereksizler bir ara 30 dk içinde yapamazsak yeni cihaz veririz diyorlardı verirlerse al satmaya çalış üstüne para köy biraz başka bir şey al.

Şu an biraz geçim sıkıntım var Azerbaycan'dan öğrenci olarak geldim onun için değiştiremiyorum.

Garantisi yok mu? Bu gereksizler bir ara 30 dk içinde yapamazsak yeni cihaz veririz diyorlardı verirlerse al satmaya çalış üstüne para köy biraz başka bişey al.
Onu her yazdıkları yerin altında küçük bir yazıyla "İstanbul'daysanız" falan yazıyor. Diğer yerler için geçerli değil yani. Ve ben bunu garanti olarak kabul edeceklerini de düşünmüyorum. Düzeltmemek için ellerinden geleni yaparlar. Tamir ederken dönecekleri terden fazlasını tamir etmemek için dökerler.

Telefonu aldığıma 2ay oldu 1defa güncelleme geldi başkada gelmedi.
Yerli telefonlar arasında güncelleme konusu hiç yok zaten. Android sürümü 1 kere bile yükselmez. Sürüm yükseltirlerse şaşırmanız lazım, öyle diyeyim. GM markası 1 kere söz vermişti ve o zaman yükselebilecek bir durumdaydı. Zamanında inanılmaz F/P bir telefon olan GM 9 Pro'yu çıkarmıştı, o sırada globalleşmişken bu sözü tutmayınca herkes onu isyanla bıraktı, sanırım dava falan da açıldı. Ve sonra marka hep bununla vurgulandı ve bir daha o yere gelemedi.
Hele bakarsanız yabancı karşılaştırma sitelerinde yer bulabilmiş tek yerli telefon GM 9 Pro'dur.

Son düzenleme:
Onu her yazdıkları yerin altında küçük bir yazıyla "İstanbul'daysanız" falan yazıyor. Diğer yerler için geçerli değil yani. Ve ben bunu garanti olarak kabul edeceklerini de düşünmüyorum. Düzeltmemek için ellerinden geleni yaparlar. Tamir ederken dönecekleri terden fazlasını tamir etmemek için dökerler.
Doğrudur hocam ben yinede dene manasında demiştim ama o küçük yazılardan haberim yoktu sadece orada burada övüne övüne bitiremedikleri için söyledim en iyisi kendimde maalesef deneyimlediğim için hiç bulaşmamak.

Doğrudur hocam ben yinede dene manasında demiştim ama o küçük yazılardan haberim yoktu sadece orada burada övüne övüne bitiremedikleri için söyledim en iyisi kendimde maalesef deneyimlediğim için hiç bulaşmamak.
Doğru zaten, tabiki denemek lazım. Ben sadece beklentimi söyledim. Bunlar kesin yapmaz diye kenara da atılmaz. Sadece ben yapmalarını beklemiyorum.
Benim Reeder tecrübem olmadı ama Venüs tecrübem var. Daha telefon bilgim yokken ailem tarafından yerli diye alınmıştı. Orta düzey bir fiyattaydı ama giriş seviye işlemci vardı, yazılım gene beklendiği gibiydi. Reeder ondan da beter. Yani o acıyı biliyorum.

Geri
Yukarı