Rehber RGB aşkı

Yok acaba dedim Argb olduğunu anladı oradan mı dalacak diye düşünüyordum :) RGB olayı tamamen bağımlılık ya ufaktan başlıyorsun derken orayı orası şurası sonra olay psudan gelen kablolara geçiyor gözünüze çirkin geliyor hop sleved kablo giriyor :) Sonra ekran kartı gozunuze çarpıyor ulan acaba dik mi dursa yatay mı dursa derken anlamıyorsun bile o da girmiş ama farkında değilsin :)) Sonra afterburn açıyon orda gözün işlemci sıcaklık değerine takılıyor bakıyon 70 derece 65 oluyo 70 iniyo çıkıyor derken sıvı soğutma da girmiş kısaca şu an rgb şeritli düşünüyorum muhtemelen oda girmiştir şu an bu yazıyı yazarken :))

Yok acaba dedim Argb olduğunu anladı oradan mı dalacak diye düşünüyordum :) RGB olayı tamamen bağımlılık ya ufaktan başlıyorsun derken orayı orası şurası sonra olay psudan gelen kablolara geçiyor gözünüze çirkin geliyor hop sleved kablo giriyor :) Sonra ekran kartı gozunuze çarpıyor ulan acaba dik mi dursa yatay mı dursa derken anlamıyorsun bile o da girmiş ama farkında değilsin :)) Sonra afterburn açıyon orda gözün işlemci sıcaklık değerine takılıyor bakıyon 70 derece 65 oluyo 70 iniyo çıkıyor derken sıvı soğutma da girmiş kısaca şu an rgb şeritli düşünüyorum muhtemelen oda girmiştir şu an bu yazıyı yazarken :))

tower cooler daha verimli tavsiye ederim.

RGB meraklısıyım ama diskoya çeviren tarzda değil. Bir kaç görsel paylaşılmış. Onlardan hiç hoşlanmam mesela. (Arkadaşlar yanlış anlamasın, kişisel görüşüm.)

Kasanın içine LED döşenmesinden hiç hoşlanmam. Özellikle çok profesyonelce tasarlananlar hariç ama onların sayısı da çok az oluyor.

Daha çok RGB/ARGB destekli alıp 2 renkli bir sistem oluşturmak daha çok hoşuma gidiyor. Burada ekstradan aydınlatma ve ışıklı fan takmak değil de parçaların kendi ufak ışıklarını seviyorum. Hepsi ufak ufak gayet hoş aydınlatıyor bilgisayarı.
Tam olarak tarzımı yansıtan görseller ektedir :
3h1drf0kgzs11.jpg
3h1drf0kgzs111.jpg

Her yerde cayır cayır parlayan değil de daha çok sade RGB gibi bir şey. Özellikle pembe/mor, pembe/mor + turkuaz, beyaz (Beyaz düzgün yapılmazsa hepsinden kötü olur), turuncu + gri renkler gayet hoş oluyor.

RGB meraklısıyım ama diskoya çeviren tarzda değil. Bir kaç görsel paylaşılmış. Onlardan hiç hoşlanmam mesela. (Arkadaşlar yanlış anlamasın, kişisel görüşüm.)

Kasanın içine LED döşenmesinden hiç hoşlanmam. Özellikle çok profesyonelce tasarlananlar hariç ama onların sayısı da çok az oluyor.

Daha çok RGB/ARGB destekli alıp 2 renkli bir sistem oluşturmak daha çok hoşuma gidiyor. Burada ekstradan aydınlatma ve ışıklı fan takmak değil de parçaların kendi ufak ışıklarını seviyorum. Hepsi ufak ufak gayet hoş aydınlatıyor bilgisayarı.
Tam olarak tarzımı yansıtan görseller ektedir :
Eki Görüntüle 526511Eki Görüntüle 526512

Her yerde cayır cayır parlayan değil de daha çok sade RGB gibi bir şey. Özellikle pembe/mor, pembe/mor + turkuaz, beyaz (Beyaz düzgün yapılmazsa hepsinden kötü olur), turuncu + gri renkler gayet hoş oluyor.
Hocam siz modlama yaptığınız kasayı nasıl sattınız? Ben modlama konularına bakayım derken sizin konunuzda takılı kalmıştım. Uzun yazıyı anlayarak okudum, bilmediğim kelimelerin anlamlarına bakıyordum belki bir yeri kaçırırım diye.

Ben de tek renk beyaz hoşuma gidiyordu ama abim RGB istediği için Dark Guardian RGB aldık ama ben beyaz kullanıyorum. Yeni bir modlama serisi gelir mi?

@enes.wtp Beğendiğinize çok sevindim hocam, mutlu ettiniz.
2016 yılında bu foruma katıldığımdan beri kendi sistemimi toplamayı hayal ediyorum. Daha önce kendime hiç sistem toplamadım. O modlama yaptığım kasadaki ekran kartı ve SSD hariç kalan hepsini birisi vermişti. Ondan önce de 775 pin bir sistemim vardı. Sistem toplamaya fazla özeniyordum. Bu yüzden elime iyi bir fırsat geçince satma kararı aldım.

Normal şartlarda kasaya LED döşemekten hiç hoşlanmadığımı yazdım, ama modladığım kasaya elimden gelen başka bir şey olmadığından LED'i içine koydum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı