Rehber RGB aşkı

Ankara Pavyonu tipi RGB denince akla... hemen onun adı gelir. Razer, Razer, Razer.
[Yasaklanan Razer Reklamı (!)]

Bu da benden olsun. Yaş 15 değil ama seviyoruz ☺
IMG_20200507_184710.jpg
IMG_20200507_183654.jpg
IMG_20200507_185314.jpg
IMG_20200507_185240.jpg
IMG_20200507_183735.jpg

İmzanızı bir konuda görmüştüm :D İlk an "İtopya.com'a girmiş, en pahalı ürünleri yazmışlar yine belli oldu" dedim ve bu fotoğraf sonrasında ağzım açık kaldı. Custom sıvı soğutma maliyeti ne kadar tuttu? Daha doğrusu bu sistemi hangi NASA çalışanı topladı?

EKWB sponsor mu?

İmzanızı bir konuda görmüştüm :D İlk an "İtopya.com'a girmiş, en pahalı ürünleri yazmışlar yine belli oldu" dedim ve bu fotoğraf sonrasında ağzım açık kaldı. Custom sıvı soğutma maliyeti ne kadar tuttu? Daha doğrusu bu sistemi hangi NASA çalışanı topladı?

EKWB sponsor mu?
Her bir somunu civatasına kadar alın terim ve el emeğim var. Sponsor işinden anlamam, öyle reytingli insan da değiliz ki sponsor olsunlar 😀Yaşım belki geçti ama ufaktan oynuyoruz işte 😀

EKWB sponsor mu?
Diğer sorularını görmemişim pardon. Biraz maliyeti yüksek. Markası ek olmasın, barrow olsun bykski olsun derseniz aliexpressten de gelir ve uygun da olur

Görünce ağzımın suyu akmadı değil 😅😂 Elinize sağlık, güzel bir çalışma olmuş.

Ben de eski modlanmış kasamı sattığımdan beri bilgisayar toplamaya uğraşıyorum ancak parçaları ucuya getirmeye çalışmak bayağı zaman alıyor. Bilgisayarı kullanmıyorum ve muhtemelen sadece müzik dinlemek için kullanacağım. Eski bilgisayarımdaki 1050 TI yeterince iş görüyordu benim için. Bunu toplamamın sebebi eskisinden biraz kar etmem ve görsellik açısından güzel bir kasa toplamaya çalışmam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı