Rimworld alınır mı?

Her biri birbirinden iyi ama hepsini alamayacaksanız en mantıklısı biotech olur. Biotech > royality > ideology DLC sıralaması böyle. Biotech alıp modlar kurarsanız rahat mis gibi oyununuzu oynayabilirsiniz zevkle.
Hocam normal de planım da sadece 1 dlc almak vardı fakat 20 kasımdan sonra fiyatlar fırlayacağı için paraya acımayıp hepsini aldım😀 Teşekkürler yardımlarınız için.

Hocam daha oynamadım ama oyun çok hoşuma gitti, o yüzden ileri de kesin oynamayı düşünüyorum.

Benim bu şekilde aldığım ve kütüphaneye attığım oyunları bitirmeye kalksam günde 1 saat ortalamayla 20 sene falan oynayacak oyun olmuş neredeyse. Bu Dolar olayı kendi adıma beni sınırlandıracağı için fena olmadı aslında :)

Benim bu şekilde aldığım ve kütüphaneye attığım oyunları bitirmeye kalksam günde 1 saat ortalamayla 20 sene falan oynayacak oyun olmuş neredeyse. Bu Dolar olayı kendi adıma beni sınırlandıracağı için fena olmadı aslında :)
Ben normal de almazdım fakat 20 kasımdan sonra dolara geçileceği için hemen aldım, zaten zamanında 50tl ye alamadığım için çok pişmanım hocam.

Ben normal de almazdım fakat 20 kasımdan sonra dolara geçileceği için hemen aldım, zaten zamanında 50tl ye alamadığım için çok pişmanım hocam.

Ben de 320'ye aldım geçenlerde iade mi etsem diye düşündüm ama iade süresi dün bitti kalsın dedim. Bir ara oynadım ama oyunda bir sorun yaşıyorum mesela haritada farklı bölgelere bakayım diye gezinirken bir anda oyuna başladığım bölgeden çıkıyorum ve aynı yere bir türlü gidemiyorum. Konu bile açtım bununla ilgili ama kimseden cevap gelmedi.

DLC'ler konusunda ise emin değilim şu ana kadar hiç indirime girmemiş DLC'ler belki ileride girer diye almayı pek düşünmüyorum şu anda.

Oyunu dün Epic game den 210TL'ye aldım, DLC lerini de kütüphaneme katsam mı diye düşünüyorum. Daha fazla bilgi için türkçe bilgilerin yer aldığı bir site biliyor musunuz

Ben uzun süreler oynadım, ilk birkaç saat biraz biraz öğrenme ile geçiyor sabretmeniz gerekiyor çünkü ondan sonra öğreticiye bağlı kalmadan özgürce oynamaya başladığınızda gerçekten çok keyifli oluyor. DLC konusunda da yukarıdaki arkadaşın dediği Biotech>Royalty>Ideology sıralamasına katılmıyorum. Ideology DLC'sinde acayip fazla din kombinasyonu var ve çok eğleniyorum oynarken. Bazen özel din oluşturuyorum bazen Semavi dinlerle oynuyorum bazen içinde yamyamlık zorunlu olan bir dinle oynuyorum. Ideology benim için en iyi DLC'dir.

Sonuç olarak: Sabırlı bir oyuncusyan bu oyunu kesinlikle almalısın, DLC'ler konusunda bir şey diyemeyeceğim o sana kalmış ama oyuna başlarken ne mod kur ne DLC'leri aç oyunu biraz öğren oyunun eksiklerini gördükçe ona göre mod kurmak isteyeceksin zaten.

Ben uzun süreler oynadım, ilk birkaç saat biraz biraz öğrenme ile geçiyor sabretmeniz gerekiyor çünkü ondan sonra öğreticiye bağlı kalmadan özgürce oynamaya başladığınızda gerçekten çok keyifli oluyor. DLC konusunda da yukarıdaki arkadaşın dediği Biotech>Royalty>Ideology sıralamasına katılmıyorum. Ideology DLC'sinde acayip fazla din kombinasyonu var ve çok eğleniyorum oynarken. Bazen özel din oluşturuyorum bazen Semavi dinlerle oynuyorum bazen içinde yamyamlık zorunlu olan bir dinle oynuyorum. Ideology benim için en iyi DLC'dir.

Sonuç olarak: Sabırlı bir oyuncusyan bu oyunu kesinlikle almalısın, DLC'ler konusunda bir şey diyemeyeceğim o sana kalmış ama oyuna başlarken ne mod kur ne DLC'leri aç oyunu biraz öğren oyunun eksiklerini gördükçe ona göre mod kurmak isteyeceksin zaten.
Cevap için çok teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla DLC işi biraz zevk işi. Peki bu dlc nin eklentilerini modlarla sağlayabilme imkanımız yok değil mi. Bu özellikleri istiyorsak DLC leri almak zorundayız

Geri
Yukarı