Riot Games hesabım çalındı!

507053

Centipat
Yardımcı olun. Hesabımı geri alabilir miyim? Hesabım alttaki e-mail ile değiştirilmiş.

Screenshot_20220803-012220_Gmail.jpg

Yardımcı olun ne olur?

Arkadaş sadece hesabın e-pastasını değiştirmiş. Şifre aynı ve hesaba girebiliyorum. Biri yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yardımcı olun. Hesabımı geri alabilir miyim? Hesabım alttaki e-mail ile değiştirilmiş.

Eki Görüntüle 1472624

Yardımcı olun ne olur?

Arkadaş sadece hesabın e-pastasını değiştirmiş. Şifre aynı ve hesaba girebiliyorum. Biri yardımcı olabilir mi?

Gönlün rahat olsun sadece Riot'a ticket at eski e-posta vs bu bilgileri gir hesap senin olduğunu kanıtla ve eğer hesabı geri alırsan Riot şifreni, Gmail şifreni değiştirmeni öneririm. Maksimum 1.5 haftada alırsın hesabı.

Burada bizim yapabileceğimiz bir şey yok, ekranda da görüldüğü gibi destek ile iletişime geçmen lazım.
Evet hocam şimdi desteğe yazdım kusura bakmayın biraz panik oldum.

Gönlün rahat olsun sadece Riot'a ticket at eski e-posta vs bu bilgileri gir hesap senin olduğunu kanıtla ve eğer hesabı geri alırsan Riot şifreni, Gmail şifreni değiştirmeni öneririm. Maksimum 1.5 haftada alırsın hesabı.
Hocam e postamda 2 adımlı doğrulama var ama bana bir bildirim gelmedi ayrıca hesabıma giriş yapmış yabancı bir cihazda yok nasıl oldu bu anlamadım smurf hesabım bu arada. Bazı şeyler net olarak aklıma gelmedi bende aklıma gelen ve olabilecek her şeyi yazdım umarım hesabı kurtarırım adam şifreyi değiştirmemiş zaten.

Evet hocam şimdi desteğe yazdım kusura bakmayın biraz panik oldum.

Hocam e postamda 2 adımlı doğrulama var ama bana bir bildirim gelmedi ayrıca hesabıma giriş yapmış yabancı bir cihazda yok nasıl oldu bu anlamadım smurf hesabım bu arada. Bazı şeyler net olarak aklıma gelmedi bende aklıma gelen ve olabilecek her şeyi yazdım umarım hesabı kurtarırım adam şifreyi değiştirmemiş zaten.

Alırsın hesabı bir şey olmaz.

Hocam hesabı alınca 2 adımlık doğrulama yapabilir miyim yani telefona mesaj gelecek falan.

Evet yaparsın onlar muhtemelen 1 2 güne verir hesabı ve hesaba yeni şifre koyacak Riot o şifreyi sana söylücek ve sende o şifreyi değiştiriceksin eskisi gibi olacak.

Benim de Steam hesabım çalınmıştı. O kadar korktum ki kolumu kaybetsem daha az korkardım. Bir yerlerim tutuştu öyle diyeyim. Ama 1 haftadan daha az sürede geri aldım hesabı şimdi diceksin Steam ne alaka diye. Sadece 2 side cok büyük bir firma böyle olayları aşmışlar dır.

Yeni konular

Geri
Yukarı