Roblox IP banı 403 error nedir?

DMR6860

Centipat
Daha fazla  
Şu an hesabımla birlikte bilgisayarım da 7 gün banlı. Başka bir hesaba bilgisayardan girilmiyor ama telefondan vb giriliyor. Bilgisayarımın internet IP'si mi banlı sizce yoksa cihaz mı banlı?

Telefondan ve tabletten Wi-Fi ile giriliyor. Bilgisayar ise Ethernet'e bağlı. Bir kere VPN ile girmeyi denedim ama olmadı.
Hocam ip ban yemişsindir İnternet servisinizi arayıp ip değiştirmelerini iste veya iyi bir vpn ile ipini gizle paralı vpnleri tercih ederim. Hwid'den attılarsa 2000 tl'lik bir bütçeye hwid değiştirici al ve kullan. En son olarakta başka bir hesaba geç.

Şu an hesabımla birlikte bilgisayarım da 7 gün banlı. Başka bir hesaba bilgisayardan girilmiyor ama telefondan vb giriliyor. Bilgisayarımın internet IP'si mi banlı sizce yoksa cihaz mı banlı?

Hocam şimdi baktım IP ban değil diyor 403 error web sitesinde erişim olmayan bir yere girince çıkan bir hata türü karşınıza çıkan şeyin fotoğrafını atarsanız daha iyi anlayabilirim çünkü IP ban dediğini şey account deleted gibi ama daha farklısı.

Hocam IP ban yemişsindir internet servisinizi arayıp IP değiştirmelerini iste veya iyi bir VPN ile ipini gizle paralı VPN'leri tercih ederim. HWID'den attılarsa 2000 TL'lik bir bütçeye HWID değiştirici al ve kullan. En son olarak da başka bir hesaba geç.

Hocam şimdi baktım IP ban değil diyor 403 error web sitesinde erişim olmayan bir yere girince çıkan bir hata türü karşınıza çıkan şeyin fotoğrafını atarsanız daha iyi anlayabilirim çünkü IP ban dediğini şey account deleted gibi ama daha farklısı.

VPN ve normal denedim her türlü bu oluyor. Babama anlattım durumu aynı internet ile başka cihazlardan girildiği için bilgisayarın MAC adresi mi ne banlamış olabilir dedi.

VPN ve normal denedim her türlü bu oluyor. Babama anlattım durumu aynı internet ile başka cihazlardan girildiği için bilgisayarın MAC adresi mi ne banlamış olabilir dedi.

Roblox uygulamasındaki görüntü ilk başta mobil aygıtlarımda da vardı ama silip yükleyince tüm veriler ile düzeldi. PC de tam siklememiş olma ihtimalim var mıdır? Çünkü Google ile giriliyor ama uygulama olmuyor.

Dosya Ekleri

• 20240423_022342.jpg
    20240423_022342.jpg
    153,6 KB · Görüntüleme: 7
  • 20240423_021459.jpg
    20240423_021459.jpg
    133,1 KB · Görüntüleme: 6

Geri
Yukarı