RTX 4060 laptop önerisi

kaan0000

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şu an piyasada 28.5 HP Victus 16 R7 7640HS RTX 4060 sanırım en ucuzu. Şu an piyasada 2.el RTX 4060 laptoplar hep 30K'den başlıyor garip bir şekilde. 2.el piyasası ne zaman düşer sizce az zamanım var laptop almak için. Ya da bu linkteki laptop sizce şu an alınır mı? Hp Victus 16-S0023NT 7Z4N1EA Ryzen 5-7640HS 16 GB 512 GB SSD RTX4060 16.1" Dos Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri
Teşekkürler, ilk defa konu açtım bu forumda yanlış bir şeyi yanlış yerde söylediysem affola.

https://www.hepsiburada.com/asus-tu...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00003V1LBH bu laptopun ekran kartı 140W tavsiye ederim. Kendimde yakın zamanda alacağım. Ayrıca işlemcisi Ryzen 7 7735HS.
Buradan 30k ya alabilirsin. Ama indirim kısa sürebilir.

https://www.hepsiburada.com/asus-tu...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00003V1LBH Bu laptopun ekran kartı 140W tavsiye ederim. Kendimde yakın zamanda alacağım. ayrıca işlemcisi Ryzen 7 7735HS
Güzel ama 140w şöyle değil mi 125+15 boost ile falan diye duydum o kadar fark ediyor mu ? Bununki de 120w diye duydum , he birde insanlar hp baya ısınıyor diyor, geçen gün bu dediğin asus laptopun oyun testini gördüm 95 dereceye çıkıyordu işlemci çoğu oyunda. Vallahi kararsızım şuan bu kadar paraya değer mi gerçekten bilmiyorum. Masaüstü sistemimi sattım 22k elimde birazcık daha var ama işte gerçekten 30k ya kadar çıkmaya değer mi?

https://www.hepsiburada.com/asus-tu...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00003V1LBH Bu laptopun ekran kartı 140W tavsiye ederim. Kendimde yakın zamanda alacağım. ayrıca işlemcisi Ryzen 7 7735HS
Yani demek istediğim şeyi bu abimiz çok iyi anlatıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Güzel ama 140W şöyle değil mi 125+15 Boost ile falan diye duydum o kadar fark ediyor mu? Bununki de 120W diye duydum, he bir de insanlar HP bayağı ısınıyor diyor, geçen gün bu dediğin ASUS laptopun oyun testini gördüm 95 dereceye çıkıyordu işlemci çoğu oyunda. Vallahi kararsızım şu an bu kadar paraya değer mi gerçekten bilmiyorum. Masaüstü sistemimi sattım 22K elimde birazcık daha var ama işte gerçekten 30k ya kadar çıkmaya değer mi?

Yani demek istediğim şeyi bu abimiz çok iyi anlatıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önerdiğim laptop 2023 kasasına sahip YouTube'dan incelemelerine bakarsan performansının ve sıcaklık değerlerinin iyi olduğunu görebilirsin. ASUS'un bu modeli her türlü HP'den iyi bence.

Önerdiğim laptop 2023 kasasına sahip YouTube'dan incelemelerine bakarsan performansının ve sıcaklık değerlerinin iyi olduğunu görebilirsin. ASUS'un bu modeli her türlü HP'den iyi bence.
Baya araştırdım Asus'a karar verdim haklısınız. Şuan n11'de 30.9k , sizce daha fazla düşer mi fiyatı? Şuan bütçem 26 27k laptop almak için fazla zamanım da yok , belki daha da düşer diye son zamanıma kadar bekliyorum.

Ben bugün aldım. Firmayı aradım biz bu fiyata veremeyiz n11 e özel o fiyat dedi ama elinizi çabuk tutun dedi. Bende aldım.

Geri
Yukarı