RTX 4080 için PSU önerisi

Bütçe
2000 - 2500
Bu butcede ATX 3.0 anakart bulamazsiniz alabileceginiz en iyisi 850W atilan FSP modeli olur ancak ben sizin yerinizde olsam 1000W almaya bakarim boyle gider ilerisi icin tepe modellerde 1000W standart haline gelecek gibi.
Haklısınız hocam ama 31K civarı RTX 4080'e vericem. Eğer indirimden 1-2K kadar tasarruf edersem anca o zaman PSU'ya yatırabilirim. Çıkacak total para belli çünkü.

İşlemci kaç pin güç çekiyor bakabilir misin?
Benim anakartım da 8 pin giriş var hocam. Bu şekilde de sıkıntısız çalışıyor.

Haklısınız hocam ama 31K civarı RTX 4080'e vericem. Eğer indirimden 1-2K kadar tasarruf edersem anca o zaman PSU'ya yatırabilirim. Çıkacak total para belli çünkü.

Benim anakartım da 8 pin giriş var hocam. Bu şekilde de sıkıntısız çalışıyor.
850w yeterli olacaktır.

850w yeterli olacaktır.
750 W bile yeterli olur hocam. Ben sadece paramın alabileceği en iyi PSU'yu arıyorum. FSP ürün atılanlar arasında en iyisi. Bütçeme uyuyor, yorumları gayet iyi görünüyor. 4080'lerde pin erimesi sıkıntısı yoktur umarım. :/

750 W bile yeterli olur hocam. Ben sadece paramın alabileceği en iyi PSU'yu arıyorum. FSP ürün atılanlar arasında en iyisi. Bütçeme uyuyor, yorumları gayet iyi görünüyor. 4080'lerde pin erimesi sıkıntısı yoktur umarım. :/
Pin erime muhabbeti %90 yanlış takma yüzünden, 4080 ve 4090'da kullanılan aynı adaptör.

Nasıl yanlış takılabiliyor ki pini mi oturtamıyorlar acaba?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

4090 almadan önce ben baştan sona izledim bu seriyi tavsiye ederim sana da, çok detaylı olarak anlatıyor.

4090 almadan önce ben baştan sona izledim bu seriyi tavsiye ederim sana da, çok detaylı olarak anlatıyor.

Kaydediyorum hemen çok teşekkür ederim. Ürünler gelince emin olmak için yine bir konu açıp sizi etiketlesem olur mu? :)

Hocam ben bu ikisi arasında kaldım biraz daha verip 1000w almak mantıklı olur mu acaba.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı