RTX 4080 için PSU önerisi

Bütçe
2000 - 2500
Arkadaşlar, bu ürünü aldım. Sizce mantıklı bir seçim olmuş mudur?

Hocam yeni gördüm mesajınızı. Keşke bekleme şansım ve bütçem olsaydı bu PSU'lar için. Gün geçtikçe fiyatlar artıyor. Alabildiğimin en iyisini almaya çalıştım. 150 dolar fiyat etiketi ne kadar uygun gibi görünse de ülkemizde 150 dolara satılan bir PSU olmayacak kendisi. O yüzden iyi bir PSU alıp geçtim açıkçası.

Hocam yeni gördüm mesajınızı. Keşke bekleme şansım ve bütçem olsaydı bu PSU'lar için. Gün geçtikçe fiyatlar artıyor. Alabildiğimin en iyisini almaya çalıştım. 150 dolar fiyat etiketi ne kadar uygun gibi görünse de ülkemizde 150 dolara satılan bir PSU olmayacak kendisi. O yüzden iyi bir PSU alıp geçtim açıkçası.
Haklısınız, iyi yapmışsınız. İyi günlerde kullanın.

Hocam selamlar, nereden almıştınız psu yu?
Link verebilir misiniz?

ben de şuan 4090 lı bir sistem kuruyorum . Bu hafta alacağım fakat psu konusunda aşırı kararsızım. Önce 850 yeter dedim , sonra risk alma 1000 al dedim. Şimdi 1000 yeter mi diye korku içerisindeyim :D Ben şahsen bulabilirsemm 1000 lik asus thor alacağım ama konu takibimdme alana kadar belki yeni fikirler edinirim :)

ben de şuan 4090 lı bir sistem kuruyorum . Bu hafta alacağım fakat psu konusunda aşırı kararsızım. Önce 850 yeter dedim , sonra risk alma 1000 al dedim. Şimdi 1000 yeter mi diye korku içerisindeyim :D Ben şahsen bulabilirsemm 1000 lik asus thor alacağım ama konu takibimdme alana kadar belki yeni fikirler edinirim :)
1000 yeter, Nvidia 850 W öneriyor.

FSP Hydro PTM 1200w aldım ancak henüz kullanmadım. 4080 ile kullanacağım, biraz da gelecekte de taşısın diye aldım şahsen. Aceleniz yoksa pcie 5.0 ve atx 3 psu lar piyaaaya girmeye başlayacak yıl ortasına doğru artar. Onlardan alabilirsiniz. Benim hemen almam gerektiği için almış bulundum 😄
Asus thor serisi amazon.com US üzerinden güzel fiyatlarla satılabiliyor, TR dekinin neredeyse yarı fiyatlarına. Eğer gönderme, gümrük problemi vs yok ise oradan almanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı