Rust Alınır mı?

MEHmute

Centipat
Yer
Dünya/Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
FPS, Survival, Crafting gibi tarzda oyunları çok severim. Rust önceden fazla ilgimi çekmedi. Şimdi fiyatı neredeyse 2-3 kat arttı ve bende de bir Rust sevgisi başladı. Alsam tek başıma nereye kadar gidebilirim bilmiyorum. Sonra Cracklı Rust serverları var onlarda biraz zaman bekleyip indirimlerle birlikte mi alsam, ama indirimler en aşağı 2-3 ay sonra başlar. Aklımda böyle deli sorular var tavsiyelerini bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS, Survival, Crafting gibi tarzda oyunları çok severim. Rust önceden fazla ilgimi çekmedi. Şimdi fiyatı neredeyse 2-3 kat arttı ve bende de bir Rust sevgisi başladı. Alsam tek başıma nereye kadar gidebilirim bilmiyorum. Sonra Cracklı Rust serverları var onlarda biraz zaman bekleyip indirimlerle birlikte mi alsam, ama indirimler en aşağı 2-3 ay sonra başlar. Aklımda böyle deli sorular var tavsiyelerini bekliyorum.
Tek başına sıkıcı olabilir. Ama arkadaşlarınla bak hiç abartmıyorum çok eğlenceli oluyor.

Tek kelime alınmaz 2015 -2018 arası Rust oynadım en güzel dönemleriydi şuan oyun alınmaz her 3 kişiden 2. makro var Hele Türk serverleri makrodan geçilmiyor sen 30-40 metredeki adama düzgün sprey atamazken adam 100 metreden ip gibi sıkıyor illa oynamak istiyorsan bir bloody mouse çek yeterli olur makro bulursun büyük ihtimal satanlar vardi

Tek kelime alınmaz 2015 -2018 arası Rust oynadım en güzel dönemleriydi şuan oyun alınmaz her 3 kişiden 2. makro var Hele Türk serverleri makrodan geçilmiyor sen 30-40 metredeki adama düzgün sprey atamazken adam 100 metreden ip gibi sıkıyor illa oynamak istiyorsan bir bloody mouse çek yeterli olur makro bulursun büyük ihtimal satanlar vardi
Bende Razer fare var 2 yıl önce aldım macrodan dolayı öyle garip tiplere karşı kullanırım diye ama Razer ancak Jitter clicke yarıyor. Bloody'ler de Transformers gibi oluyor ancak macro programı çok gelişmiş. Alacak olan varsa aklında bulunsun bunlar

Arkadaşın varsa al fakat arkadaşın yok ve oynamak istersen tenha bi yere evini yapmalısın :D

Rust oyuncuları biraz acımasız. Tek kişi oynamak bir yerden sonra bezdirebilir.
Sen elinde taşla dağa taşa vururken arkandan otomatik tüfekle tarayıp senin üzerindekileri alan tipler var.

Tek başına sıkıcı olabilir. Ama arkadaşlarınla bak hiç abartmıyorum çok eğlenceli oluyor.

Solo, Duo ve meslek lisesi gibi bir kamyon insanla beraber oynadığım oldu. Hepsi de ayrı bir zevkli oluyor. Yakın arkadaşınız ile oynarsanız çok daha zevkli oluyor. Biz genelde 3 kişi oynardık. Kafalar denk olunca, ne ara sabah olduğunu bile anlamazdık.

Yanıtlarınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı