Rust Alınır mı?

Kesinlikle oynamayın, gidin hikayeli bir şeyler oynayın çok daha iyi zaman geçirirsiniz. Bu çöpü oynayarak zamanınızı ve emeğinizi çöpe atmayın. Kimse kimseyi vuramıyor diye PvE giriyoruz orada da uyduruk helikopterin biri gelip üssü'nüzü dağıtıyor. Oyunda optimizasyon uğruna hiçbir şey olmadığı için sisteminizi gereksiz yere yorar.

Son düzenleme:
Kesinlikle oynamayın, gidin hikayeli bir şeyler oynayın çok daha iyi zaman geçirirsiniz. Bu çöpü oynayarak zamanınızı ve emeğinizi çöpe atmayın. Kimse kimseyi vuramıyor diye PvE giriyoruz orada da uyduruk helikopterin biri gelip üssü'nüzü dağıtıyor. Oyunda optimizasyon uğruna hiçbir şey olmadığı için sisteminizi gereksiz yere yorar.
Kime göre neye göre çöp oyun? Anladığım kadarıyla oyunu bilmediğin için çok fazla ölmüşsün bunun sonucunda da burada isyan ediyorsun 😀

Survival oyunlar içinde bana göre en iyisi. Optimizasyon konusunda sorun yaşamadım ama yaşayanlar var. Çözünürlük düşürürsen oyunu çöp bir bilgisayarla bile oynayabiliyorsun. Oyun fiyatına göre gayet güzel. Özellikle arkadaş ortamında su gibi akar gider. Oyunu iyice öğrenene kadar düşük oyunculu serverlarda oynarsan daha iyi olur. Sıkıntısı şu ki çok toxic oyuncular var. Türk sunuculardan uzak durmanı tavsiye ederim. Ayrıca oyuncuların ve özellikle Türklerin bir çoğu makro. Bunlara rağmen bana göre gayet eğlenceli ve güzel bir oyun. 🙂

Tek olsan bile oynayacak adam buluyorsun serverlarda. Ben solo başladım 1 aydır güzel bir takımla giriyordum 20-50 kişilik sw'lerde oynuyorduk FPS düşüktü ama oynatıyordu. Neyse işe bu sw'ler boşaldı bizde 100-150'lik sw'lere geçtik baktım çok kötü FPS alıyorum ayrıca sw'ye 10 saatte bağlanıyor (SSD olmadığı için) silmek durumunda kaldım ama efsane oyun. WİPE diye bir olay var birde. Her hafta belli bir gün server res yiyor çünkü bi zaman sonra yapıcak birşey kalmıyor herşeyi öğrenmiş ve üretmiş oluyorsun. O yüzden her server haftada 1 gün WİPE yer ve herkes baştan kasmaya başlar.

Güzel oyundur fakat ben 1 hafta kadar oynadım ve sıkıldım. Oyun tek başına hiç sarmıyor. Discord sunucularında oynayanları bulup oynayabilirsin.

Her hafta Wipe yok her ayın ilk perşembesi var. Yani yaptığın her şeyin 1 aylık ömrü var. Böyle bir oyunun sizce 14-15 GB RAM kullanmasının neresi normal? Optimizasyon basbayağı berbat neden bu kadar RAM düşmanı bu oyun? Hatta 16 bile yetmiyor millet 32 GB kullanın diyor sürekli drop yiyorum sanırsın ki GTA 6 😂

Her hafta Wipe yok her ayın ilk perşembesi var. Yani yaptığın her şeyin 1 aylık ömrü var. Böyle bir oyunun sizce 14-15 GB RAM kullanmasının neresi normal? Optimizasyon basbayağı berbat neden bu kadar RAM düşmanı bu oyun? Hatta 16 bile yetmiyor millet 32 GB kullanın diyor sürekli drop yiyorum sanırsın ki GTA 6 😂
Hayır aylık değil. Serverdan servera değişmekle beraber genel olarak haftada 1 Wipe atılıyor.

Geri
Yukarı