RX 7900 XT vs XTX

Kzyn

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire nitro vapor-x 7900xtx ryzen 7 7800x3d msi pro b650-p wi-fi deepcool px1000G g.skill z5 6000mhz CL32 msi mpg gungnir 300r airflow arctic liquid freezer II 360mm
Herkese iyi sosyaller.

İslemci Ryzen 7 7800x3D.
Anakart MSI Pro B650-P Wi-Fi
Kasa MSI MPG Gungnir 300r airflow.

Ekran kartı arayışındayım sadece FPS oyunları oynuyorum.

3 bin TL fark verilip XTX alınır mı? Acaba yardımcı olur musunuz?

Herkese iyi sosyaller.

İslemci Ryzen 7 7800x3D.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sadece FPS oyunları için XT modelinin yeteceğini düşünyorum performans farkı olarak aralarında %5 ile %10 fark var gibi.

Herkese iyi sosyaller.

İslemci Ryzen 7 7800x3D.

Sadece FPS bazlı rekabetçi oyunlar oynuyorsanız bu kadar kas gücü yüksek olan bir kart almanız gereksiz olur bu kartı 2K ve 4K AAA oyun oynayanlar tercih eder aynı fiyat bandında 4070 Ti süper alabilirsiniz.

@Eriksen @xDraco @EfeAkkaya cevabınız için teşekkür ederim bilgisayarı çok zor şartlar altında topluyorum uzun bir süre değiştirme imkanım olmayacak o yüzden zor bir karar benim için 3 bin TL fazla verip XTX almak doğru bir karar mi acaba? Hellhound giriş seviyesi bir kart mı acaba pişman olmak istemiyorum o yüzden soruyorum.

@Eriksen @xDraco @EfeAkkaya cevabınız için teşekkür ederim bilgisayarı çok zor şartlar altında topluyorum uzun bir süre değiştirme imkanım olmayacak o yüzden zor bir karar benim için 3 bin TL fazla verip XTX almak doğru bir karar mi acaba? Hellhound giriş seviyesi bir kart mı acaba pişman olmak istemiyorum o yüzden soruyorum.
Bütçene bağlı zorluyorsa alma, ama yukarda yorumumda farkı belirttim zaten. Madem ömürlük bir şey topluyorsun iyisini al.

@xDraco bütçe olarak en fazla oraya kadar çıkabiliyorum daha fazlası imkansız.

@xDraco teşekkür ederim cevabınız için son bir şey soracağım yanlış anlamayın lütfen XTX alınmaz mi performans açısından limitim o kadar o yüzden diyorum.

@xDraco teşekkür ederim cevabınız için son bir şey soracağım yanlış anlamayın lütfen XTX alınmaz mi performans açısından limitim o kadar o yüzden diyorum.
XTX al dedim kanka zaten en başta anlaşamıyoruz galiba, sen bütçem çıkmıyor deyince XT al dedim. Ben mi yanlış anladım yoksa ?

Geri
Yukarı