RX 7900 XT vs XTX

@xDraco teşekkür ederim cevabınız için son bir şey soracağım yanlış anlamayın lütfen XTX alınmaz mi performans açısından limitim o kadar o yüzden diyorum.

Hocam XTX için bütçenizi zorlamanızı gerek yok limitiniz o düzeyde ise ağır oyunlar oynamadığınızdan o seviye ekran kartlarına çıkmanıza gerek yok ben olsam tercihimi nvadia tarafından kullanırdım.

XTX al dedim kanka zaten en başta anlaşamıyoruz galiba, sen bütçem çıkmıyor deyince XT al dedim. Ben mi yanlış anladım yoksa?

Ben yanlış anlatmış Olabilirim'de kusuruma bakmayın teşekkür ederim o zaman yardımcı olduğunuz için.

@AceTeq teşekkür ederim sağ olun
@EfeAkkaya FPS açısından XTX daha iyi bir seçenek olmaz mı acaba?

@AceTeq teşekkür ederim sağ olun.
@EfeAkkaya FPS açısından XTX daha iyi bir seçenek olmaz mı acaba?

Hocam zaten FPS oyunları oynayacağınızdan en önemli bileşeniniz işlemciniz ekran kartı tarafında o kadar kas gücüne ihtiyacınız yok yerinizde olsam teknonojisi yüzünden nvadia tercih ederdim.

Zaten işlemci tercihini mükemmel yapmışsınız.

Hocam zaten FPS oyunları oynayacağınızdan en önemli bileşeniniz işlemciniz ekran kartı tarafında o kadar kas gücüne ihtiyacınız yok yerinizde olsam teknonojisi yüzünden nvadia tercih ederdim.

Zaten işlemci tercihini mükemmel yapmışsınız.

Teşekkür ederim zar zor öyle oldu ileriye dönük olarak Ti süper modellerinde hangilerini önerebilirsiniz acaba.

Teşekkür ederim zar zor öyle oldu ileriye dönük olarak Ti süper modellerinde hangilerini önerebilirsiniz acaba.

4070 Ti süper harika bir seçim bence bu bütçede.

@EfeAkkaya biraz araştırıp karar vereceğim yardımlarınız için teşekkür ederim.

@EfeAkkaya biraz araştırıp karar vereceğim yardımlarınız için teşekkür ederim.

Sağ olun hocam mutlaka araştırmanızı öneririm kullanım alanınız için nvadia ekran kartı daha mantıklı olacaktır AMD kartlar yüksek kas gücü sunduğu için yüksek çözünürlüklü ve yüksek grafikte AAA oyunlar oynanacak oyuncular için mantıklı seçenek oluyor ama nvadia alırsanız kafanız daha rahat olur.

Geri
Yukarı