Ryzen 5 5600 PBO ayarları nasıl olmalı?

Moithra

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. PBO override +200'de Curve Optimizer negative all -30'da R23 rekorum 11504. sıcaklık değerim 71 dereceyi geçmiyor lakin şöyle bir sorunum var; aynı sıcaklık değerini -25 yaptığım zaman da alıyorum ne kadar değiştirsem de sıcaklık değeri aynı gibi geldi bana. -20 denediğim zaman da 71 73 derece oluyor maximum. Ve R23 -25 yaptığım zaman 11205 falan alıyorum rekoru.

Son düzenleyen: Moderatör:
1701594552193.png

Ben tamamen Start Optimizing ile her bir çekirdeğe göre 1 saatlik testle çıkan ayarları otomatik olarka yaptım. Çok da memnunum. Senelerce boşa UV ayarda kullanmışım.

Eki Görüntüle 2039654

Ben tamamen Start Optimizing ile her bir çekirdeğe göre 1 saatlik testle çıkan ayarları otomatik olarka yaptım. Çok da memnunum. Senelerce boşa UV ayarda kullanmışım.
Kral denedim lakin oyunda droplar yaşamaya başladım

Eki Görüntüle 2039654

Senin dediğin gibi yaptm lakin droplar oluyor oyunlarda

En iyi 2 çekirdeği bulup onlara daha az - verirsen daha iyi olur. Ryzen master gösteriyor en iyi 2 çekirdeği yıldız şeklinde.
En iyi çekirdeğe - düşürürsem daha mı iyi gider onun mantığını anlayamadım bi türlü

Son düzenleme:

Geri
Yukarı