S22 pil sorunu devam ediyor mu?

@Hermanoo iPhone 11 bataryası da kötü zaten. S22 ile yakınlar. Bataryada sorun yaşamazsınız.
İP 11 kullanan arkadaşlarım da vardı şarj konusunda onlar da çok sıkıntı çekiyorlardı gün boyu ya powerbank ya da şarj aleti ile geziyorlardı.
Valla bi ara s22 geçtiğimde ciddi anlamda kötüydü iphone 11i çok arıyordum pil konusunda, tabi pil sağlığım 98 buda etkendir

Cidden mi, güncellemeyle iyileştirme yapıldı deniliyordu. Cidden rezil durumdaydı en son.

S22+ pil konusunda çok daha iyi ancak yerinde olsam 13 Pro tercih ederdim eğer temiz ise.

Sıfır olarak.

Vallahi bir ara S22 geçtiğimde ciddi anlamda kötüydü iPhone 11i çok arıyordum pil konusunda, tabii pil sağlığım 98 bu da etkendir

Ben de aşırı memnun değilim pilinden eski 3000MAH pilli A5 2017 belki daha iyi de gidiyor olabilirdi ama tabii hızı kamerasına tasarımına değiyor gibi düşünüyorum. 3700MAH pille 5.9 inç ekran da çok uyumlu olmuş tabii :D.

Sıfır olarak mi? 🤔
Evet sıfır olarak.

Evet sıfır olarak.

Bilmiyorum fikrim yok ne alsam 5 gün sonra amcam gelecek yurt dışından o alacakmış bana söz verdi ( Türkiye'den alacak 20k kayıt ücreti var diye )

Yeni konular

Geri
Yukarı