S24 Ultra kumlu ekran sorunu devam ediyor mu?

Telefonun üretim tarihini öğrenmek için tuş takımına #12580*369##12580*369# tuşlayın.
RF Cal yazacaktır orada üretildiği tarih bulunuyor.

Ama telefonda otomatik engelleyiciyi kapatmalısın One UI 6 ile geldi.

Hocam görüntülü görüşme esnasında oyun oynadığımda değerleri normal mi cihaz yurtdışı çok hafif kumlu ekran problemi ve renk geçişleri arasında katman katman oluyor lcd testlerinde çok aşırı kararsızım 512gb versiyonu 40500 e geldi iade edersem aldığım aksesuarlar birlikte 4000 TL zararım olacak sonrasında yurtiçi s23u alırım yada bu şekil kullanıp Bi kaç ay bekleyip ne olacağını görüp mü değişime veya kullanmaya devam edeyim yardım ederseniz sevinirim

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240504_134636_CPU-Z.jpg
    Screenshot_20240504_134636_CPU-Z.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 17
Cihazı neden iade etmediniz? Belki kumlanmayı sonra fark etmişsinizdir ama boya hatasıyla geldi dediniz onun için merak ettim.
İlk cihazı ekran kasa açıklığı fazla diye değiştirdim ikincisi böyle geldi.
Bu hatayı ise cam yüzeyinde çizik yada kırık olmadığı için hata olarak kabul etmediler.
Thh de kabul etmedi neyse kılıfla kullanıyorum dedim daha fazla uğraşmadım.

Telefonun üretim tarihini öğrenmek için tuş takımına #12580*369##12580*369# tuşlayın.
RF Cal yazacaktır orada üretildiği tarih bulunuyor.

Ama telefonda otomatik engelleyiciyi kapatmalısın One UI 6 ile geldi.
Tanıtım günü çıkar çıkmaz almıştım bakıcam birazdan.

Buyrun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
kısaca camın yüzeyinde bir şey yok camın altında boya hatası var.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240507_105147_DeviceKeystring.jpg
    Screenshot_20240507_105147_DeviceKeystring.jpg
    26,4 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:
İlk cihazı ekran kasa açıklığı fazla diye değiştirdim ikincisi böyle geldi.
Bu hatayı ise cam yüzeyinde çizik yada kırık olmadığı için hata olarak kabul etmediler.
Thh de kabul etmedi neyse kılıfla kullanıyorum dedim daha fazla uğraşmadım.

Tanıtım günü çıkar çıkmaz almıştım bakıcam birazdan.

Buyrun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
kısaca camın yüzeyinde bir şey yok camın altında boya hatası var.
Ben de S24 Ultra aldım bugün sabah elime ulaştı fakat ekran kumlu ve banding sorunu var. Ayrıca çerçevede boya atması gibi bir şey vardı o yüzden direkt iadeye yolladım yerine 15 Pro alacağım gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı