S23+ vs S24

Bütçe
36000
Tuh fanboy olduk. Exynos'un iyi olmadigini kabul ediyorum ama kotu de degil. Sana fanboy olmadigimi kanitlayamam. Gen 3 pilde fark atiyor ancak okudugunuzu anlamama problemi var sanirim buna uzuldum. Ben S23+ modelinden bahsediyorum cunku konuda bahseliden model S23+ ha bir de buyrun pil testine bakin abarti fark var miymis Gen 2 ile 2400 arasında.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tuh fanboy olduk. Exynos'un iyi olmadigini kabul ediyorum ama kotu de degil. Sana fanboy olmadigimi kanitlayamam. Gen 3 pilde fark atiyor ancak okudugunuzu anlamama problemi var sanirim buna uzuldum. Ben S23+ modelinden bahsediyorum cunku konuda bahseliden model S23+ ha bir de buyurun pil testine bakin abarti fark var miymis gen 2 ile 2400 arasında.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende değil de sizde okuduğunu anlama problemi var sanırım. Ben bu videoya izlemiştim zaten. Cümlemi tekrar ediyorum. Fark yaratması gereken daha güncel işlemci olan Exynos. Daha uzun pil performansı vermesi gereken yeni bir işlemci olan Exynos. Kendinden önce çıkmış bir işlemciden daha erken şarjı bitiriyor üstelik 100mAh fazla pil varken? Bu normal bir durum mu? Bence uzak durulması gereken bir işlemci. O yüzden konu sahibine tavsiyem Exynos o kadar kötü değil diyenleri dinlemeyip Snapdragon işlemci olan S23+ almasını tavsiye ediyorum.

Geri
Yukarı