S24+ vs S23 Ultra vs S24 Ultra

GucukBey

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Burayı okuyarak cevap verin.

Bu telefonlardan S24+ ile diğerleri arasında tek fark kamera gibi duruyor hatta S24+ kamera hariç her konuda S23 ultradan güçlü gözüküyor. Gerçekten S24+ ile S23Ultra arasında tek fark kamera mı?

Sizce 40kya S24+ almak mı? 44kya S23 Ultra almak mı? 65kya S24 Ultra almak mı? Daha mantıklı. Uzun vadede donmayacak kasmayacak akıcı bir telefon, oyun performansında geri kalmayacak olması en ön isteklerim. Bir de sizce bu telefonlara gelecek 2ay içinde zam gelir mi? Gelirse ne kadar gelir? (tahmini)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba
Daha fazla RAM ve 7 yıl güncelleme için S24 Plus
Daha iyi tasarım(göreceli ama bence daha güzel gözüküyor)
Ve S Pen için S23 Ultra tercih ederdim ama ben olsam S24 Plus alırdım.

Ben S23 Ultra alırdım.

S24+ kamera hariç diğer şeylerde üstün ve 7yıl destek avantajı var sizce neden S23 Ultra?(bende pek bilmiyorum kararsızım diye soruyorum)

Merhaba
Daha fazla RAM ve 7 yıl güncelleme için S24 Plus
Daha iyi tasarım(göreceli ama bence daha güzel gözüküyor)
Ve S Pen için S23 Ultra tercih ederdim ama ben olsam S24 Plus alırdım.
Ben tasarım için S23 Ultra alırdım.
S Pen
Edge ekran...
Peki sizce s23 ultra ile s24 ultra arasında 20k farka değecek hir şey var mı? Belki bütçeyi zorlayıp s24 ultra alırım.

S24+ kamera hariç diğer şeylerde üstün ve 7yıl destek avantajı var sizce neden S23 Ultra?(bende pek bilmiyorum kararsızım diye soruyorum)

Peki sizce S23 Ultra ile S24 Ultra arasında 20k farka değecek hir şey var mı? Belki bütçeyi zorlayıp S24 Ultra alırım.

Çok bir fark yok.
Galaxy AI ve 7 yıl güncellemeleri dışında ama kullananlar daha iyi bilir daha içinde ne kadar fark vardı özellik vardır bilinmiyor

Hocam neden S23 Ultra çünkü.
+Edge ekran.
+S Pen.
+Daha iyi kamera.
+Daha iyi tasarım.
S24 Plus.
+Daha iyi işlemci(kâğıt üzerinde)
+Daha fazla RAM.
+Daha hafif.
+7 yıl güncelleme.

Geri
Yukarı