Çözüldü Sadece PC'de internet gidip geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bıldırcın

Hectopat
Merhaba 1 aydır internetim gidip geliyor. İnternet gittiği zamanlarda PC'deyken siteye giremiyorum ayrıyeten modem arayüzüne bile giremiyorum bunun nedeni nedir? İnternet gidince direk telefona sarılıyorum ve telefonda internete erişimim var ancak PC'de yok sadece bir 20 30 saniyede sürüyor bu durum. BIOS sürümüyle alakalı olabilir mi? Yakın zamanda yeni BIOS'a geçeceğim. Onun harici çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ethernet driverını manuel olarak indir. Aygıt yöneticisine gir. Ağ bağdaştırıcılarına gel. Ethernet sürücüsüne sağ tık yap cihazı kaldır de. Cihazın yazılımını sil işaretli olsun. Uygula de ve sonra indirdiğin Ethernet driverını kur. PC'yi yeniden başlat ve test et.
Merhaba 1 aydır internetim gidip geliyor. İnternet gittiği zamanlarda PC'deyken siteye giremiyorum ayrıyeten modem arayüzüne bile giremiyorum bunun nedeni nedir? İnternet gidince direk telefona sarılıyorum ve telefonda internete erişimim var ancak PC'de yok sadece bir 20 30 saniyede sürüyor bu durum. BIOS sürümüyle alakalı olabilir mi? Yakın zamanda yeni BIOS'a geçeceğim. Onun harici çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Türk Telekom kullanıyorsanız bu olabiliyor kısıtlı olmadığından emin misiniz?

PC'de internet koptuğunda ayarlar ağ ve internet Ethernet kısmına gelip ekran görüntüsü atar mısın?
Merhaba bu kısım mı?
1715693069181.png

Yeni konular

Geri
Yukarı