Saganetwork güvenilir mi?

kaane

Kilopat
Merhaba, Minecraft sunucusu açmak için bir yer arıyordum ve Saganetwork'u buldum. Sizce güvenilir mi? Minecraft sunucusu açmayıp herhangi bir şekilde kullananlar da yorumlarsa çok sevinirim :)

Yaklaşık 23GB / ay trafiği olan websitemi burada hostluyorum.
İlk aldığım zamanlar kendi kendine kapandığı oluyordu sorunun RAM kaynaklı olduğu söylendi fakat başka firmalarda bu sorunu yaşamamıştım. Dördüncü ayımdayım ve her şey iyi gibi gözüküyor.

1658341284776.png

Aylık 130 TL ödüyorum şu anda. Sürekli zam geldiğini belirtmekte fayda var lakin bu enflasyonda zam normal gibi gözüküyor.

Destek sistemleri hızlı çalışıyor ancak ekip olarak amatörler diyebilirim. Pek de resmiyet yok gibi daha çok samimi olma kafasında ilerliyorlar ama benim tercihim resmiyetten yana olurdu.

En büyük eleştirim fatura ödeme sistemi.
Faturayı ödüyorsunuz sonra bir bakıyorsunuz son ödeme tarihinde makine kapanmış.
Sonradan öğreniyorum faturayı ödediğimizde destek talebi açıp "Faturayı ödedim, lütfen süremi uzatın" dememiz gerektiğini. Gerçekten ciddi bir amatörlük söz konusu ancak hizmet olarak memnunum diyebilirim.

Bir oyun sunucusu hostlamadığım için o konuda yorum yapamayacağım ama Discord sunucularında müşterileri gayet mutlu gözüküyor.

Final notu olarak, Saganetwork'ü öneririm.

Kullandığım hizmet:
  • AMD Ryzen™9 3900X
  • 6GB DDR4 RAM
  • 4 CPU
  • 1GBPS Port

Son düzenleme:
Yaklaşık 23GB / ay trafiği olan websitemi burada hostluyorum.
İlk aldığım zamanlar kendi kendine kapandığı oluyordu sorunun RAM kaynaklı olduğu söylendi fakat başka firmalarda bu sorunu yaşamamıştım. Dördüncü ayımdayım ve her şey iyi gibi gözüküyor.

Eki Görüntüle 1457810

Aylık 130 TL ödüyorum şu anda. Sürekli zam geldiğini belirtmekte fayda var lakin bu enflasyonda zam normal gibi gözüküyor.

Destek sistemleri hızlı çalışıyor ancak ekip olarak amatörler diyebilirim. Pek de resmiyet yok gibi daha çok samimi olma kafasında ilerliyorlar ama benim tercihim resmiyetten yana olurdu.

En büyük eleştirim fatura ödeme sistemi.
Faturayı ödüyorsunuz sonra bir bakıyorsunuz son ödeme tarihinde makine kapanmış.
Sonradan öğreniyorum faturayı ödediğimizde destek talebi açıp "Faturayı ödedim, lütfen süremi uzatın" dememiz gerektiğini. Gerçekten ciddi bir amatörlük söz konusu ancak hizmet olarak memnunum diyebilirim.

Bir oyun sunucusu hostlamadığım için o konuda yorum yapamayacağım ama Discord sunucularında müşterileri gayet mutlu gözüküyor.

Final notu olarak, Saganetwork'ü öneririm.
Dün zaten satın almıştım oyun sunucusunu. Faturalandırma konusu biraz üzdü yaşanırsa kötü olur.

F/P olarak çok kötü, Kayizer öneririm.
Tüm verilerimizi sözde yaşanan "elektrik kesintisi" sonucunda kaybettiklerini söyleyen Kayizer mi? Kayizer'den geçtim bu risk bir daha alınmaz diye. Kendi müşterilerim 1 hafta sitem etti Kayizer yüzünden.

Dün zaten satın almıştım oyun sunucusunu. Faturalandırma konusu biraz üzdü yaşanırsa kötü olur.
Evet sorun yaşayacaksın ne yazık ki. Faturanı ödedikten sonra talep açarsan sorun yaşamazsın.

Kral hizmetleri çöp zamanında oyun sunucularım için çok makine aldım fazla memenun değildim şahsen.

Geri
Yukarı