Saganetwork güvenilir mi?

Ek olarak sipariş verdikten sonra çok uzun sürüyor hizmetin gelmesi adamların siteden kontrol paneli bile yok böyle amatör bir hostingler.
Az önce mesaj attım bir oyunda afk bırakmak istiyorum diye önce ekran kartı yok yazdı. Sonra ben ekran kartı önemli değil dedim. Sonra bilmiyoruz dedi. Amatör oldukları belli de ürün önemli.

Ek olarak sipariş verdikten sonra çok uzun sürüyor hizmetin gelmesi adamların siteden kontrol paneli bile yok böyle amatör bir hostingler.
Evet sistemleri otomatik değil ancak uzun süren bir teslimat süreci de yok. Yanlış hatırlamıyorsam 1 saat içerisinde Ubuntu 20.04 LTS sunucuyu teslim almıştım.

Bana AutoVM tarzı sistemleri güvenlik sorunu getirdiğinden dolayı kullanmadıklarını belirtmişlerdi.

Mâlum 4 ay önce AutoVM kullanan çoğu firma patlatıldı Kayizer de buna dahil.
Verilerimin gitmesindense kontrol paneli kullanmayayım daha iyi zaten kontrol paneli ile bir işim yok her şeyi ssh ile hallediyorum.

Kendileriyle konuştuğumda kendi Otomasyon sistemleri üzerinde çalıştıklarını söylediler ama 2 aydır tık yok. Bakalım zaman gösterecek ne gibi değişiklikler olacağını.

Saganetwork kadar rezil bir firma görmedim telefon yok ulaşamazsın, destek yok yazıyorsun cins cins cevaplar alıyorsun, ping çoğu zaman 300'lerden aşağı düşmüyor. İşin çığrından çıkması ve beni buraya kadar getiren şeyse benden habersiz sunucumu sonlandırmışlar faturama 3 ay varken keyfi bir şekilde sonlandırıldığını öğreniyorum yazıyorsun cevap yok uzak durun arkadaş uzak durun.

100 lira fazla verin içiniz rahat olsun kanser olmayın.

Saganetwork kadar rezil bir firma görmedim telefon yok ulaşamazsın, destek yok yazıyorsun cins cins cevaplar alıyorsun, ping çoğu zaman 300'lerden aşağı düşmüyor. İşin çığrından çıkması ve beni buraya kadar getiren şeyse benden habersiz sunucumu sonlandırmışlar faturama 3 ay varken keyfi bir şekilde sonlandırıldığını öğreniyorum yazıyorsun cevap yok uzak durun arkadaş uzak durun.

100 lira fazla verin içiniz rahat olsun kanser olmayın.
Evet hocam ben de bunun farkına vardım zamanında 1 aylık hizmet alarak :D Hiç başarılı olduklarını söyleyemem. Yaşı küçük kişilerin yönettiği (eğlendiği hatta takıldığı :D ) bir yer diye düşünüyorum. Kafalarına göre hareket ediyorlar, tavırlar garip. Burası olacağına hiç olmasın dedirtir.

Aynen öyle Instagram sayfaları sadece 1 kişiyi takip ediyor o da 2005 doğumlu bir kişi. Kimden hizmet alıyoruz verilerimizi kime veriyoruz şoklardayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir. Sistemleri çok gelişti ve sunucu fiyatları sunucular kendilerinin olduğu için diğer firmalara göre daha uygun. Eskiden olan bir sürü hata düzeltildi. Minecraft sunucusu almıştım uzun bir süre kullandım sıkıntıda yaşamadım. Eğer sunucu veya vds alacaksan öneririm.

Güvenilir. Sistemleri çok gelişti ve sunucu fiyatları sunucular kendilerinin olduğu için diğer firmalara göre daha uygun. Eskiden olan bir sürü hata düzeltildi. Minecraft sunucusu almıştım uzun bir süre kullandım sıkıntıda yaşamadım. Eğer sunucu veya VDS alacaksan öneririm.

Hocam neresi iyi yapmayın gözünüzü seveyim geçen ay Ryzen işlemcili makine aldım affedersin ama Xeon'dan beter masaüstünde kullanılmayacak kadar berbat adamlara anlatıyorum derdimi sorun yok diyorlar bende dedim sizinle bir daha çalışmayacağım diye.

Geri
Yukarı