Saganetwork güvenilir mi?

Hocam neresi iyi yapmayın gözünüzü seveyim geçen ay Ryzen işlemcili makine aldım affedersin ama Xeon'dan beter masaüstünde kullanılmayacak kadar berbat adamlara anlatıyorum derdimi sorun yok diyorlar bende dedim sizinle bir daha çalışmayacağım diye.

Hocam RAM'i ona göre ayarlamanız lazım ben 24 GB makine aldım güzel bir şekilde kullandım.

Güvenilir. Sistemleri çok gelişti ve sunucu fiyatları sunucular kendilerinin olduğu için diğer firmalara göre daha uygun. Eskiden olan bir sürü hata düzeltildi. Minecraft sunucusu almıştım uzun bir süre kullandım sıkıntıda yaşamadım. Eğer sunucu veya VDS alacaksan öneririm.

Hiçbir zaman önermem. Hatta sistemleri zaman geçtikçe berbatlaşıyor. İnsanları mağdur edecek önerilerde bulunmayın.

Hocam neresi iyi yapmayın gözünüzü seveyim geçen ay Ryzen işlemcili makine aldım affedersin ama Xeon'dan beter masaüstünde kullanılmayacak kadar berbat adamlara anlatıyorum derdimi sorun yok diyorlar bende dedim sizinle bir daha çalışmayacağım diye.

Katılıyorum.

Hocam RAM'i ona göre ayarlamanız lazım ben 24 GB makine aldım güzel bir şekilde kullandım.
RAM ile ne alakası var. Adam masaüstünde gezinirken bile Xeon'dan daha beter bir şekilde kastığını belirtiyor...

Son düzenleme:
Sadece işlemci değil ram de önemli ayrıca masaüstünü kendi isteğinize göre düzenleyebilirsiniz. Eğer isterseniz windows yükseltme imkanı da sağlıyorlar.

Merhaba öncelikle konuya biraz geç dahil oldum "saganetwork güvenilir mi?" şeklinde bir konu başlığı olması bana açıkçası biraz absürt geldi gerek Minecraft gerek diğer oyunlar da sektörün önde gelen yayıncıları, YouTuber'ların çoğu ile iş birliği yapmış bir adı duyulmuş bir şirket kendilerinin Discord paylaşımları üzerinden de görülüyor ki şu an sadece sunucu sağlayıcı işleriyle ilgilenmiyorlar paylaştıkları kadarıyla yazılım geliştirme işi ile de ilgileniyorlar ve Balıkesir'de ofisleri bulunuyor ve şu anki Balıkesir büyükşehir belediye başkanı Yücel YILLMAZ ile görüşme yaptıkları Discord sunucuları üzerinde paylaştıkları resimler üzerinde açıkça gözüküyor yani ortalama bir Minecraft sunucusunun site trafiğinden bile düşük olan hostingleri tercih etmek yerine kesinlikle güvenerek saganetworkü tercih edebilirsiniz.

Hocam bu tarz durumlar kendi internet bağlantınızdan dolayı kaynaklanıyor olabilir herhangi bir VDS'de örneğin internet yük altındaysa veya az çektiğinde sunucuyla anlık iletişim kurulamadığından dolayı tıkladığınızda herhangi bir yere gecikmeler yaşanması normal bu tarz bir durum siz farkında olmadan başınıza gelmiş olabilir yüksek ihtimal ile.

Az önce mesaj attım bir oyunda AFK bırakmak istiyorum diye önce ekran kartı yok yazdı. Sonra ben ekran kartı önemli değil dedim. Sonra bilmiyoruz dedi. Amatör oldukları belli de ürün önemli.

Hocam açıkçası bura da ben amatörlük bir durum göremedim oyunda AFK bırakmak istediğinizi belirtmişsiniz saganetwork üzerinde sadece Minecraft müşterileri bulunmuyor başka oyunlar da olduğundan dolayı böyle bir cevap yazılmış olmasını normal karşılıyorum yorum yapmamalarını da profesyonel karşıladım çünkü size yanlış bilgi verip mağdur olmamanız adına böyle bir cevap vermeleri gayet normal.

Hiçbir zaman önermem. Hatta sistemleri zaman geçtikçe berbatlaşıyor. İnsanları mağdur edecek önerilerde bulunmayın.

Hocam kusura bakmayın ama burada insanlara yanlış bilgiyi siz veriyorsunuz iddialarınız mevcut herhangi bir kanıtınız da bulunmuyor referans gösterdiğiniz kaynakları incelediğim de yanlış olarak gene siz çıkıyorsunuz yaptığınız karalamadan başka bir şey değil sizin her konuda insanlara önerdiğiniz saganetworkten daha kurumsal olduğunu iddia ettiğiniz daha henüz adı bile duyulmamış sunucu sağlayıcısı ile saganetworkü kıyaslamak gerçekten komik. Ben burada hiçbir şirketin hakkını yemem dürüst bir şekilde 2019'dan beri birçok sunucu sağlayıcısı kullandım benim için aralarında puanlama yapılacak olursak her konu düşünüldüğünde ortalama olarak en üstte çıkan saganetwork oldu.

Hangi firma olursa olsun şu şekilde düşünün bilmeyen ve herhangi bir yönlendirme de yapılmayan bir kişi örneğin X hostinginden bir X5670 işlemcili bir Minecraft sunucusu kiralıyor ve 1.20 sürümünü kuruyor fakat istediği performansı alamıyor sunucu açılmıyor çok kasıyor vs haliyle işlemci kaynaklı sonrasında işte arkadaşlarına anlatıyor arkadaşları diğer arkadaşlarına bu şekilde yayılarak insanlar da yanlış bir ön yargı oluşuyor halbuki işlemci yükseltilse problem çözülecek bu tarz basit bir olaydan bile bu şekilde ön yargılar çıkabiliyor. Demek istediğim "hatta sistemleri zaman geçtikçe berbatlaşıyor." bu tarz vb. ifadelerde bulunan kişiler bu tarz ifadeleri neye göre kime göre hangi kanıta dayanarak yapıyor burada ben şahsen herhangi bir kanıtım olmadan görüntülü / videolu hiçbir firma hakkında bu tarz yorumlarda bulunmam ve şahsen bulunulmamalıda.

Konu da bayağı uzamış ama bence bir firmayı Şikayetvar'a göre değerlendirmek gerçekten absürt olur çünkü memnun olan müşteriler kolay kolay yorum yapmaz. Aslında sipariş öncesi 1 saatlik test cihazı vs. isteyebilirseniz daha iyi olur.

Geri
Yukarı