Rehber Saints Row 2022 Cutting Edge Detaylı Rehber

Selamlar,

Öncelik ile Saints Row 2022 çoğu kişi tarafından başarısız bir yapım olarak biliniyor, aksine yeni güncelleme ile çoğu şey düzeltildi ve oynaması zevkli. Bildiğiniz gibi bu oyunun pek rehberi yok, hatta Türkçe hiç rehberi bulunmamakta. Bende kendi gözlemlerim ve farklı kaynaklardan topladığım bilgiler ile bir rehber hazırladım.

3rd_Street_Saints.png

■ Öncelik ile Cutting Edge için en az seviye 4 olmanız lazım.

■ Ardından Castle Kraken'i ve diğer yapıları inşaa etmiş olmanız lazım.

■ Kilisenin en üst katına çıkın, masada inşaa edeceğiniz yere gelin.

■ en az 4 Criminal Ventures inşaa etmelisiniz. Bunun için 200 bin dolar civarı bir harcama yapıyorsunuz.

■ Ardından Cutting Edge binasını map'de boş bir yere inşaa edin. (400 bin dolar.)

■ Sonrasında haritada işaretli olan materyalleri toplayarak kıyafet/araç/silahlarınızda kullanın.

Herkese iyi oyunlar.

Selamlar,

Öncelik ile Saints Row 2022 çoğu kişi tarafından başarısız bir yapım olarak biliniyor, aksine yeni güncelleme ile çoğu şey düzeltildi ve oynaması zevkli. Bildiğiniz gibi bu oyunun pek rehberi yok, hatta Türkçe hiç rehberi bulunmamakta. Bende kendi gözlemlerim ve farklı kaynaklardan topladığım bilgiler ile bir rehber hazırladım.

Eki Görüntüle 1999703

■ Öncelik ile Cutting Edge için en az seviye 4 olmanız lazım.

■ Ardından Castle Kraken'i ve diğer yapıları inşaa etmiş olmanız lazım.

■ Kilisenin en üst katına çıkın, masada inşaa edeceğiniz yere gelin.

■ en az 4 Criminal Ventures inşaa etmelisiniz. Bunun için 200 bin dolar civarı bir harcama yapıyorsunuz.

■ Ardından Cutting Edge binasını map'de boş bir yere inşaa edin. (400 bin dolar.)

■ Sonrasında haritada işaretli olan materyalleri toplayarak kıyafet/araç/silahlarınızda kullanın.

Herkese iyi oyunlar.
Ne olduğunu bilmiyorum ancak elinize sağlık 😀

Geri
Yukarı