Samsung Galaxy Note 10.1 (N8005/N8000) S Pen önerisi

Daha fazla  
Merhaba, Galaxy Note 10.1 cihazım için S Pen bakıyorum. Zamanında cihazda olan S Pen kayboldu. Şimdi aynısını almak istiyorum fakat satan bir yer bulamadım ben. Sizin buldunuz var mı? Atar mısınız?

Hocam dayımda Note serisinden bir telefon vardı onun kalemini tabletimde denedim olmamıştı. Stylus kalemlerden bir tane atar mısınız? Şarjlı olan ve en fazla 300 TL.
Hocam imkanı yok, sen o sırada çoklu s peni açmamışsındır. Bi daha dene çalışacaktır. Amazon.com.tr diğer markaların kalemini alacağına bundan al (linkteki kalemin kalitesini bilmiyorum, örnek için attım). Avuç için algılama sıkıntısı çıkmasın

Veya herhangi bir "stylus kalem" alabilirsiniz.

Alfa MEC Stylus Åarj Edilebilen Kalem Tablet-telefon-notebook-macbook Uyumlu Teknik Ãizim Pen Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu olur mu?

Hocam imkanı yok, sen o sırada çoklu S Pen'i açmamışsındır. Bir daha dene çalışacaktır. Amazon.com.tr diğer markaların kalemini alacağına bundan al (linkteki kalemin kalitesini bilmiyorum, örnek için attım). Avuç için algılama sıkıntısı çıkmasın.

Hocam tablette başka ROM yüklü. Yani yazılım attım diyebiliriz.

Ben olsam şarjsız olanlardan tercih ederdim bunları şarj tak çıkar uğraştırır. Diğer arkadaşın attığı linkteki kalemi alabilirsiniz. Ama siz çalışmıyor diyorsanız almadan önce bir yerde denemeniz lazım. Eğer çalışmazsa şarjlı olanı alabilirsiniz ama çok bir beklentiniz olmasın ondan sadece dokunma işlevi görüyor. (yatay dikey, hassasiyet ayarı yok)

Ben olsam şarjsız olanlardan tercih ederdim bunları şarj tak çıkar uğraştırır. Diğer arkadaşın attığı linkteki kalemi alabilirsiniz. Ama siz çalışmıyor diyorsanız almadan önce bir yerde denemeniz lazım. Eğer çalışmazsa şarjlı olanı alabilirsiniz ama çok bir beklentiniz olmasın ondan sadece dokunma işlevi görüyor. (yatay dikey, hassasiyet ayarı yok)

Hocam sizce orijinal Note 10.1 kalemi mi? Yoksa linkini attığım mï?

Yeni konular

Geri
Yukarı